Vyšla další verze LR-Addonu pro Far Cry 1


No, ono jich vlastně od posledního příspěvku vyšlo několik, ale nyní je update větší a stojí za to ho zmínit v samostatném článku.
Většina věcí a funkcí  LR-Addonu zůstala stejná, nebo byla jenom mírně upravená/vylepšená (např. nyní si můžete vybrat, z jakého serveru chcete stáhnout mapy – můžete stahovat i přímo ze serveru v české republice, jelikož sám mám na serveru mapspace), takže funkce LR-Addonu zde vypisovat nebudu, jelikož těm je zde věnováno hned několik článků, ale přejdu rovnou k novince – tou je instalační program a launcher (tzv. spouštěč).
Jak už napovídá věta výše, díky instalačnímu programu nyní již nemusíte kopírovat všechny soubory ručně, ale stačí pouze provést instalaci LR-Addonu do složky, kde máte nainstalováno Far Cry 1.

 

Je důležité, abyste jej nainstalovali do složky „Far Cry“, pokuď máte hru nainstalovanou na disku C (což je doporučeno), nemusíte instalační cestu měnit.
Instalační program je přeložen do českého jazyka a tedy i neangličtináři s ním nebudou mít problém. Pokuď se vám zobrazí výstraha, klikněte na „Další informace“ a poté na „Přesto spustit“

 

 

Další novinkou je poté, již zmiňovaný, spouštěč Far Cry, který vám umožní spustit čistou verzi hry, i když máte nainstalovaný LR-Addon. Což se hodí, pokuď chcete hrát na serverech, který běží na uživatelském patchi 1.6. Spouštěč je opět lokalizován do češtiny.

LR-Addon se aktualizuje automaticky sám, takže pokuď již máte LR-Addon nainstalován, není potřeba ho instalovat znovu, ale pokuď chcete mít i aplikaci pro spuštění různých verzí hry, musíte si ji stáhnout zvlášť, není součásti automatických aktualizací.
V případě, že se Vám LR-Addon neaktualizuje, přečtěte si tento článek.
Pokuď vám program nebude fungovat, spusťte jej jako správce.

Stahovat můžete zde: STÁHNOUT LR-ADDON INSTALÁTOR
Případně poté přímo z oficiálních stránek zde.


O BackPa

Jsem fanoušek herní série Far Cry již od prvního dílu. Stále si stojím za tím, že nejlepší multiplayer má první díl! Jsem také vlastníkem a hlavním redaktorem tohoto webu. V případě nějakého dotazu mě můžete kontaktovat emailem na backpa@far-cry.cz

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Jedno zamyšlení nad “Vyšla další verze LR-Addonu pro Far Cry 1