Informace + trailer na nové Far Cry: New Dawn


Far Cry: New Dawn je sequel k Far Cry 5 odehrávající se 17 let po dopadu bomb. Příběh je opět zasazen do Hope County v Montaně. V době, kdy poslední přeživší tvořili skupiny, kdy každá měla jiné pravidla pro přežití. V tomto novém světě, zlý gang Highwaymen, veden dvojčaty Mickey a Lou, cestuje po světě a okrádá lidi o všechny jejich zdroje. A tak přišla řada na vás, abyste se těmto lidem postavili a vedli odboj! Vyrábějte si zbraně a zakládejte komunity, abyste mohli přežít v tomto krutém světě.

(Obrázky jsou po rozkliknutí ve 4K a mají velikost cca 10MB)

Far Cry: New Dawn bude hratelný jak sólo, tak v kooperaci. Celkem můžou hrát dva hráči.
Některá zvířata budou ovlivněna radiací a budou tak nebezpečnější.
Konečně si budeme moct vzít pejky k sobě do vozu!
Opět si budete moct najímat lidi a nebo ochočovat zvířata, aby vám pomohli.
Vrátí se zde i základy, kteér budete muset dobývat, abyste získali Ethanol a další věci. Pokuď přijedou nepřátelum na pomoc posily, máte šanci získat více surovin, ale budete se muset více snažit, pokuď chcete přežít.
Hra se nebude odehrávat pouze v Hope County, ale ve hře budete mít možnost cestovat i do různých části USA – Bažin, kaňónů a pobřežních lokací.
Nebude obsahovat PVP ani editor.
Hra vychází 15.2.2019 na PS, PS4 i Xbox.
Další informace budu doplňovat postupně.


O BackPa

Jsem fanoušek herní série Far Cry již od prvního dílu. Stále si stojím za tím, že nejlepší multiplayer má první díl! Jsem také vlastníkem a hlavním redaktorem tohoto webu. V případě nějakého dotazu mě můžete kontaktovat emailem na backpa@far-cry.cz

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *