Aktivace ULC klíčů k Far Cry Primal


Český distributor Playman vydal článek s postupem aktivace klíče k exluzivnímu obsahu. Kód pro aktivaci najdete na obalu hry.

POSTUP JE NÁSLEDUJÍCÍ:

 1. Jděte na následující stránku: www.farcrygame.com/redeem
 2. Přihlašte se pomocí svého Uplay účtu nebo se zaregistrujte
 3. Vyberte si svou platformu
 4. Zadejte kód z obalu hry
 5. S vydáním hry obdržíte e-mailem předobjednávkový kód. Ten poté vložíte do hry, kde ho taky aktivujete. Aktivační klíč nemusí přijít ihned, může to pár dní trvat.

POKUĎ NEFUNGUJE, TAK STANDARTNĚ PŘES UPLAY

 1. Přihlaste se do Uplay
 2. Klikněte na „Moje hry“
 3. Vyberte „Aktivovat produkt“
 4. Zadejte Váš aktivační kód
 5. Potvrďte aktivační kód kliknutím na „OK“.

Případně potom můžete zadat klíč přímo ve hře: Nastavení>Exkluzivní obsah.


O BackPa

Jsem fanoušek herní série Far Cry již od prvního dílu. Stále si stojím za tím, že nejlepší multiplayer má první díl! Jsem také vlastníkem a hlavním redaktorem tohoto webu. V případě nějakého dotazu mě můžete kontaktovat emailem na backpa@far-cry.cz

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

22 zamyšlení nad “Aktivace ULC klíčů k Far Cry Primal

 • Joe

  Dobrý den , obrátil jsem se na tuhle stránku protože si už vážně nevím rady pokaždé co se snažím zapnout FarCry Primal tak mi to u té lebky spadne a napíše mi to FATTAL ERROR : File system failure: Aborting execution.

  ¨c:\program filex (x86)\ubisoftyubisoft game launcher\games\far cry primal\bin\data_win32\Engine\shaders\materialdescriptors\material\list.txt

  Prosím radu nevíte co s tím ? děkuji moc A ano mám originální verzi sběratelskou koleckci 🙂 díky předem

  • BackPa Autor příspěvku

   Zdravím, máte 64bit Windows? Zkuste ověřit soubory hry přes: Uplay > Moje hry > Trojúhelníček u FC Primal > Ověřit soubory. Případně poté ještě zkuste odpojit všechny zařízení, co máte zapojené v USB (kromě myšky) a spustit hru, jestli to náhodou nezpůsobuje nějaké usb zařízení.

   • Joe

    Dobrý den , píše mi to že se soubory prověřit nezdařilo a prý mám hru přeinstalovat ( už jsem to 1x udělal ) pokuď to nepomůže mám se obrátit na Ubisoft podporu , tak to ještě zkusím a ozvu se

    • BackPa Autor příspěvku

     A máte Uplay nainstalovaný na disku C? Pokuď ho máte na nějakém jiném disku, tak to může dělat problémy. Spusťte Uplay jako správce (Pravé myšítko a Spustit jako správce) a až po tom zkuste ověření souborů.

     • Joe

      Dobrý den , tak jsem to reinstaloval a otvěření souborů mi jde ale furt nejde spustit ta hra .. a ano na disku C to mám .. 🙁 Už jsem v koncích co s tím týjo ..

      • BackPa Autor příspěvku

       Už mě napadá jenom toto: Zmáčkněte klávesu Win+R, do kolonky zadejte %TEMP% a potvrďte ENTREM, otevře se vám složka, tak všechny soubory v ní vymažte. Poté spusťte Uplay jako správce a proveďte ověření souborů 2x-3x.
       Nezapomeňte ukončit i všechny programy běžící na pozadí a poté spusťte Far Cry Primal. Pokuď ani to nezabere, tak jedině zkusit tento postup: https://www.youtube.com/watch?v=jNqAshHL-NE . Je to sice z FC4, ale je to ten samý problém.
       Víc už mě nenapadá ani se mi nepodařilo najít.

 • Fantomas

  Ahoj ahoj mám stejný problém s aktivačníma kodáma pro DLC Mamut a DLC šavlozubí Tygr Hra zakoupená na Alza.cz už to řeším s obchodem Alza 🙁 Nějaká rada proč ty DLC nefungujou ???

  • BackPa Autor příspěvku

   To je nějaké divné, zadáváte to všechno velkými písmeny a s pomplčkama? Např. 8CAD-PVDB-…..Já ten kód vložil do Uplay a vzalo mi ho to. Případně přímo ve hře v nabídce „Bonusový obsah“. Případně, jestli to zadáváte přes web Ubisoftu, vybíráte správnou verzi hry? Tedy jestli je to na PC, X1 nebo PS4? To je také častá chyba.

 • Martin

  Tento postup přesně dělám a stejně mne to pokaždé hodí chybovou hlášku: zadáváte neplatný klíč podívejte se zdali jste připojeni k správnému účtu. Asi jsme dle Ubisoftu k****i že si myslí že neumíme opsat kód a neznáme svůj účet.

    • BackPa Autor příspěvku

     To je nějaké divné, zadáváte to všechno velkými písmeny a s pomlčkama? Např. 8CAD-PVDB-…..Já ten kód vložil do Uplay a vzalo mi ho to. Případně přímo ve hře v nabídce „Bonusový obsah“. Případně, jestli to zadáváte přes web Ubisoftu, vybíráte správnou verzi hry? Tedy jestli je to na PC, X1 nebo PS4? To je také častá chyba.

     • Martin

      Ano zadávám vše tak jak mám na kartičce:
      SFFF-4DSL- pořád se stejným výsledkem mám za to že je chyba někde v komunikaci s účtem. Dělá mi to jak u bonusů pro Far Cry Primal tak u Division obojí pro PC. Podpora je v angličtině kterou neumím a tak sem v nevýhodě neb nemohu přímo kontaktovat Ubisoft.

      • BackPa Autor příspěvku

       A máte možnost to zkusit na jinem počítači? Prostě se přihlásit na Uplay přes váš účet, ale na jiném PC. Ono se mi zdá divné už to, že Vám to nefunguje u obou her, což naznačuje, že bude špatně spíše něco u vás nebo máte neplatný kód, což je spíše napravděpodobné. Zatím jsem na oficiálním fóru nenarazil na stížnosti, že by jim nešly zadat klíče. A tedy stejnou hlášku to hlásí i na tom webu, který je v článku zmíněn?

       • Martin

        chtěl jsem to zkusit přes mobilní účet bohužel tam tato možnost není. Naštěstí se mi vrátil z zapůjčení notebook tak to zkusím přes něj. Jelikož přesně jak píšete mi rozum nebere že to dělá to samé u obou her.

        • Martin

         Tak jsem to vyzkoušel bohužel s stejným výsledkem. takto to vypadá že někdo z prodejců snad ty kódy krade (zkopírovává). Jinak to není možné. Už sem opravdu (cenzurováno) kdy mám nervy v prďáku…

         • BackPa Autor příspěvku

          Kdyby je kopírovali, tak by to psalo, že klíč je použit, né že je neplatný. Tu bude chyba někde jinde, ale kdo ví kde, když píšete, že vám to nefunguje ani ve hře, ani přes Uplay, ani přes ten web. U koho máte vůbec hru zakoupenou?