Far Cry Primal – Trailer a informace


Už můžete předobjednávat: „Předobjednat„.Řádkovač Trailer k Far Cry Primal V traileru si můžete všimnou prostředí, které nabízí částečně i sníh, Mamutů a Šavlozubého tygra. V tmavých zákoutích si můžete posvítit pochodni….

EDIT: 11.1.2016 jsem sepsal všechny dostupné informace o Far Cry Primal, naleznete je v tomto článku.

Řádkovač Informace o Far Cry Primal Far Cry Primal vás vezme zpět do doby kamenné, kdy člověk rozhodně nebyl na vrcholu potravního řetězce. Nebezpečí číhá za každým rohem a během dne i noci na vás čekají nové hrůzy světa. Far Cry Primal se odehrává v nezkrotné zemi zvané Oros a hlavní postava se jmenuje Takkar – muž, který jako jediný, z celé jeho skupiny, přežil loveckou výpravu. Nyní je Takkar v tomto zrádném světě sám a bude muset čelit velkým mamutům, divokým Šavlozubým tygrům, nepřátelským skupinám lovců a bezpočtu dalších hrozeb, během jeho cesty zpět ke svému kmenu.

Takkar je zkušený lovec a zná různé dovednosti pro přežití, umí si vyrobit nástroje a zbraně z kostí šelem, které zabil a dalších zdrojů, které lze nalézt ve volné přírodě. Takkar bude muset udržet v bezpečí nejenom sebe, ale i jeho kmen. Stejně, jako předchozí díly Far Cry, i Far Cry Primal nabídne velký, otevřený, svět a Takkarovo dobrodružství se bude odehrávat v různých prostředích, od bažin po Redwoodské cedrové lesy a když se na Orosu setmí, oheň může být jedinou věcí, která stojí mezi Takkarem a zvlášť ostrým chrupem zvířat nebo zubatého hrotu kopí muže z nepřáteleného kmenu. Používání ohně je stejně důležité, ne-li důležitější, než Takkarovy zkušenosti s výrobou zbraní. Kromě jeho použití pro ochranu v noci, může oheň takticky využít během útoku šelmy, nebo infiltrování nepřátelské základny. Jsou to takové ty okamžiky, díky kterým zažijete jedinečné a nečekané zážitky – dodávají punc sérii Far Cry – hráč bojuje sám v prostředí, které se nachází v době kamenné. Jean-Christophe Guyot, kreativní ředitel Ubisoftu, říká „Doba kamenná je ideální prostředí pro hru Far Cry.“ . „Far Cry Vás obvykle přenese do neznámého, nádherného, světa bez zákonů. Doba kamenná je svým způsobem úplně první hranicí pro lidstvo;  je to totiž doba, kdy člověk zapíchl hůl do země a poté tvrdil, že vše v okolí mu patří, čas, kdy jsme začali stoupat v pyramidě potravinového řetězce. Díky tomuto chování ale začalo docházet ke konfliktům, nejenom s jinými lidmi, ale i se samotnou přírodou. Far Cry Primal vyjde 23. února 2016 na PlayStation 4 a Xbox One. PC verze bude vydána později a to 1. Března.

Takkarův kmen nese název Wenja, což je i název jazyka, použitého ve Far Cry Primal. Další kmen, již ale nepřátelský se jmenuje Udam – je to skupina nemilosrdných kanibalů, kteří unášejí lidi z Takkarova kmene.

 Řádkovač Informace v bodech:

 1. Far Cry Primal vyjde 23. Února 2016 na Xbox One, PS4 a v Březnu poté na PC.
 2. V Primalu bude oheň důležitý nejenom pro Takkarovo přežití, ale i ochranu Takkarova kmene před nepřáteli, jak lidskými, tak zvířecími. Nepřátele se budou různit i podle toho, jestli je den nebo noc.
 3. Děj se odehrává 10 000 let před naším letopočtem v zemi zvané Oros.
 4. Jméno hlavního hrdiny je Takkar, poslední přeživší z jeho skupiny. Dabuje ho Elias Toufexis, který už s dabováním herních postav má nějaké ty zkušenosti.
 5. Opět si budete moct vyrábět zbraně, např. z kostí, abyste přežili útoky zvířat, nepřátel z jiných kmenů, abyste si mohli ulovit něco k jídlu a postupně dobývat Oros.
 6. Pravděpodobně vám bude pomáhat Šavlozubý Tygr.
 7. Na Far Cry Primal pracují studia Ubisoft Toronto, Shanghai a Kiev.
 8. Zbraně si nekupujete, ale vyrábíte.
 9. Jedná se o plnohodnotnou hru, ne tedy jenom o „doplněk“, jak tomu bylo u Blood Dragon.
 10. Ve hře nebude použita, v mluveném slově, angličtina, ale vymyšlený jazyk.
 11. Ve hře bude opět možnost si jít lehnout a probudit se v jinou denní dobu. V Primalu si ale nebudete moct vybrat přesný čas, pouze, jestli se chcete prospat pouze do svítání nebo do soumraku.
 12. V zasněžených oblastech můžete umrznout, pokuď se nezahřejete. Pomocí kamenů, na předem připravených ohnišťích, si rozděláte oheň.

Řádkovač Video z příprav Far Cry Primal

Další informace a videa naleznete v těchto článcích: Trailer a Gameplaye.


O BackPa

Jsem fanoušek herní série Far Cry již od prvního dílu. Stále si stojím za tím, že nejlepší multiplayer má první díl! Jsem také vlastníkem a hlavním redaktorem tohoto webu. V případě nějakého dotazu mě můžete kontaktovat emailem na backpa@far-cry.cz

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Jedno zamyšlení nad “Far Cry Primal – Trailer a informace