Příběhový trailer, obsah Season Passu + Far Cry 3 zdarma!


Ubisoft před chvíli vypustil nové informace o Far Cry 5, včetně obsahu Season passu a nového traileru. 

PŘÍBĚHOVÝ TRAILER S CZ TITULKY


OBSAH SEASON PASSU

Season pass Far Cry 5 bude obsahovat 3 rozšíření – v „Dead Living Zombies“ budete bojovat proti zombíkům, v rozšíření „Hours of Darkness“ budeme ve Vietnamu bojovat proti Vietkongu a v posledním DLC „Lost on Mars“ budeme muset uchránit Zemi před invazi pavoučích stvůr z Marsu. Datum vydání těchto DLC zatím není znám.
Navíc na Playstation 4 a Xbox One získáte zdarma plnou verzi Far Cry 3 Classic Edition (pouze singl) o 4 týdny dříve, než bude dostupná ke koupi. Far Cry 3 zdarma dostanete i na PC. Far Cry 3 na Playstation 4 a Xbox One výjde 29.5.2018, resp. 26.6.2018 pro ty, co nevlastní Season Pass pro Far Cry 5.
Pokuď jde o PC verzi Far Cry 3, kterou dostanete díky Season Passu, tak pro ní platí datum 29.5.2018. 

Far Cry 5 si můžete koupit např. na Xzone.


O BackPa

Jsem fanoušek herní série Far Cry již od prvního dílu. Stále si stojím za tím, že nejlepší multiplayer má první díl! Jsem také vlastníkem a hlavním redaktorem tohoto webu. V případě nějakého dotazu mě můžete kontaktovat emailem na backpa@far-cry.cz

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 zamyšlení nad “Příběhový trailer, obsah Season Passu + Far Cry 3 zdarma!

  • Vlastimil

    Zdravím,
    Chtěl bych se zeptat. Koupil jsem si sezóní pas na fc5, rozšíření mars vietnam zombie, začal jsem hrát kampaň znovu a zajímá mě, kdy na jedno z rozšíření narazím? Je to postupně v kampani? Nebo to zapnu někde zvlášť? Hraju to na ps4.

    Díky za odpověď.