Far Cry Experience – české titulky a achievement Say Hi to the Internet


1. Listopadu 2012 k propagaci Far Cry 3 Ubisoft zveřejnil webepizody zvané Far Cry Experience, které v dalších dnech rozšiřoval o nové díly.

V hlavních rolích jsou obsazeni Christopher Mintz-Plasse, který hraje sám sebe a  Michael Mando jako Vaas. Větší vedlejší roli potom má Jonathan Sanders jako Barry (kameraman). Řádkovač

Vzniklo 5 hlavních dílů + speciální díly, ve kterých Vaas mučil Chrise. Celkem tedy 12 dílů + 1 díl, který se věnoval vzniku Far Cry Experience.

Ubisoft spustil i hlasování o tom, co bude Vaas Chrisovi provádět a jestli mě paměť neklame, tak fanoušci hlasovali, aby Vaas nechal Chrise žít.

Epizoda první

Epizoda druhá

Epizoda třetí

Epizoda čtvrtá

Epizoda pátá – Hygiena (Mučení)

Epizoda šestá – Šnorchlování (Mučení)

Epizoda sedmá – Červená a černá (Mučení)

Epizoda osmá – Žízeň (Mučení)

Epizoda devátá – Pyrotechnika (Mučení)

Epizoda desátá – Vitamíny (Mučení)

Epizoda jedenáctá – Proteiny (Mučení)

Finále – Chrisův osud

Dokument o vzniku Far Cry Experience

Řádkovač

Say Hi to the Internet

S Far Cry Experience poté úzce souvisí achievement ve Far Cry 3 zvaný „Say Hi to the Internet“. Pro jeho získání musíte na Rook Islandu nalézt hlavu v písku. Hlava se nachází kousek od stanoviště „Dům Broken Neck“ na pláži v oblasti severního ostrova.


O BackPa

Jsem fanoušek herní série Far Cry již od prvního dílu. Stále si stojím za tím, že nejlepší multiplayer má první díl! Jsem také vlastníkem a hlavním redaktorem tohoto webu. V případě nějakého dotazu mě můžete kontaktovat emailem na backpa@far-cry.cz

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *