Stream a informace o Trials of the Blood Dragon


Včera na E3 Ubisoft nakonec nepředstavil druhý díl Blood Dragonu, ale hru s názvem Trials of the Blood Dragon. Jedná se o spojení her Trials a Blood Dragonu.
Po zhlédnutí traileru jsem prvně vůbec neuvažoval o tom, že bych tuto hru koupil, ale po zhlédnutí gameplay jsem názor změnil, i když většinu z Vás asi tato hra bavit nebude. V Trials of the Blood Dragon se střídá jízda na motorce, mise, kde chodíte a střilíte, případně ovládáte nějaké RC autíčko, v některých misích využijete i hák. Prostě ta hra vypadá stejně ujetě, jako Blood Dragon, akorát to není čistokrevné Far Cry, tedy vlastně ono to vůbec není Far Cry, ale nějaký zmutovaný Blood Dragon. Gameplay vypadá zajímavě, hra je stylizovaná stejně jako Blood Dragon, má podobný soundtrack (který se mi mimochodem v Blood Dragonu hodně pozdával), animované cut scény atd.

 

 

Hra je již ke stažení a koupit si ji můžete na PC, PS4 a Xbox One za cenu 14.99€ na Steamu, případně v Uplay obchodě. Pokuď máte v Uplay 100 Uplay jednotek, můžete využít slevu 20% a hru tedy získat za 11.99 € což je v přepočtu na koruny cca 340,- KČ.

POPIS HRY

Píše se rok 2019. Roxanne a Slyter, dcera a syn legendárního kybervojáka Rexe „Power“ Colta bojují ve 4té Vietnamské válce za svobodu…. a samozřejmě také za záchranu celého světa. Trials of the Blood Dragon rozšiřuje příběh Far Cry 3: Blood Dragon.

Hra obsahuje pouze singleplayer.

STREAM

Streamovat začnu od cca 15té hodiny. Samozřejmě, pokuď odebíráte YouTube kanál Far Cry CZ/SK, tak Vám při startu vysílání příjde email s upozorněním na stream.

Systémové požadavky

Minimální:

  • Operační systém: Windows 7 SP1 nebo Windows 8.1 nebo Windows 10(64bit verze)
  • Procesor: Intel i3 550 @ 3.2 GHz nebo AMD Athlon II X4 620 @ 2.6 GHz
  • Paměť: 4 GB RAM
  • Grafická karta: nVidia GeForce GTX460 nebo AMD Radeon HD5770 (1024MB VRAM s Shader Model 5.0)
  • Pevný disk: 15 GB volného místa
Doporučené:

  • Operační systém: Windows 7 SP1 nebo Windows 8.1 nebo Windows 10(64bit verze)
  • Procesor: Intel Coree i5 2400s @ 2.5 GHz nebo AMD Phenom II X4 955 @ 3.2 GHz
  • Paměť: 6 GB RAM
  • Grafická karta: nVidia GeForce GTX 560Ti nebo AMD Radeon HD7850 nebo lepší (2GB VRAM, Shader Model 5.0)
  • Pevný disk: 15 GB volného místa

O BackPa

Jsem fanoušek herní série Far Cry již od prvního dílu. Stále si stojím za tím, že nejlepší multiplayer má první díl! Jsem také vlastníkem a hlavním redaktorem tohoto webu. V případě nějakého dotazu mě můžete kontaktovat emailem na backpa@far-cry.cz

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *