Far Cry 1 multiplayer přes LR-Addon


V minulém příspěvku se můžete dočíst, že Ubisoft pravděpodobně ukončí podporu pro dedikované servery Far Cry 1 . Už v té době tvůrce LR-Addonu přidal do tohoto pluginu možnost přidat do seznamu serverů „Internet LR“ vlastní server. V případě, že tedy opravdu dojde k ukončení podpory multiplayeru Far Cry 1 ze strany Ubisoftu, bude možnost takto hrát multiplayer i nadále. Největší výhodou bude to, že nebude potřeba vlastnit cd-klíč a můžou si takto zahrát i hráči, kteří nevlastní originální Far Cry (nebo ztratili klíč).

Návod na nastavení serveru pro Far Cry 1 jsem před hodně lety sepsal zde: „Jak spustit Far Cry 1 server?„. Po tom, co si server nastavíte, bude potřeba jej upravit, abyste jej mohli přidat na serverlist.

  1. Nejdříve si stáhněte CryNetwork.dll: CryNetwork.dll. (Tento .dll soubor upraví server tak, aby jej i při nastavení v režimu „LAN“ bylo možno připojit k Internetu.). Heslo pro stažení je „farcry“ a vložte jej do složky „Bin32“ v adresáři, kde máte soubory pro server.
  2. V konfiguračním souboru (…_server.cfg) serveru změníte hodnotu “sv_ServerType” na “LAN”.
  3. Spustíte Far Cry 1 (samozřejmě musíte mít nainstalován LR-Addon, pokuď nemáte, naleznete jej „zde„), kliknete na „Více hráčů„, vyberete „Internet (LR)“ a dole kliknete na „Register FC server„.
  4. Zadáte IP adresu serveru a port, který jste mu přidělili. Poté klikněte na OK a server se zobrazí v seznamu.

Řádkovač

PŘIPOJENÍ NA SERVER

Co se týče připojení na servery, tak stačí spustit Far Cry 1 (samozřejmě musíte mít nainstalován LR-Addon, pokuď nemáte, naleznete jej „zde„), pak klikněte na „Více hráčů“ a vyberete „Internet (LR)„, kde si ze seznamu serveru vyberte ten, na který se chcete připojit. Řádkovač

Pokuď chcete vyjádřit svůj nesouhlas s ukončením podpory multiplayeru ze strany Ubisoftu, můžete se vyjádřit na oficiálním Facebook profilu podpory Ubisoftu nebo na jejich fóru.


O BackPa

Jsem fanoušek herní série Far Cry již od prvního dílu. Stále si stojím za tím, že nejlepší multiplayer má první díl! Jsem také vlastníkem a hlavním redaktorem tohoto webu. V případě nějakého dotazu mě můžete kontaktovat emailem na backpa@far-cry.cz

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 zamyšlení nad “Far Cry 1 multiplayer přes LR-Addon