Far Cry 4: Kyrati films – Vše od Sharma Salsa


Kyrati films se dělí na 2 typy – Závod a Přežití.

V úkolu Přežití se musíte do cíle dostat dříve, než vám dojde čas. Za každý průjezd kouřem se vám přičte 5 vteřin k dobru. Po cestě vás budou ohrožovat vojáci, Kyraťané ve vozidlech a zvířata.

V Závodě musíte projet 30ti a více (záleží na úkolu) kouři do stanoveného času, aby ste se umístili do prvních tří míst. Za průjezd kouřem se nepřidává žádný bonusový čas.Řádkovač

Seznámení se s Sharma Salsou

Sharma Salsa je zakladatelka, ředitelka a majitelka Kyratské mezinárodní filmové asociace režiséru a Kyratského hereckého cechu. Po první návštěvě jejího obydlí v Banapuru se vám na stanovištích zpřístupní Kyrati films – Přežití a Závody.

 Řádkovač

Kyrati films Přežití – Khilanský bazar

Řádkovač

Kyrati films Závody – Varshakot

Řádkovač

Kyrati films Přežití – Klášter Namboche

Řádkovač

Všechny úkoly Přežití u Závodů jsou stejné – dostat se ze startu do cíle živí a do stanoveného času, jenom v jiném prostředí. A jelikož na tyto videa stejně nikdo nekouká, tak je to pro mě zbytečná práce točit i další úkoly Kyrati films. Někdy v budoucnu možná přibudou, ale teď, co se týče webu, mají prioritu jiné články.


O BackPa

Jsem fanoušek herní série Far Cry již od prvního dílu. Stále si stojím za tím, že nejlepší multiplayer má první díl! Jsem také vlastníkem a hlavním redaktorem tohoto webu. V případě nějakého dotazu mě můžete kontaktovat emailem na backpa@far-cry.cz

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *