Popis Far Cry 2


Far Cry 2 je pokračování skvělé Far Cry 1. Na Far Cry 2 se už nepodílel Crytek, ale pouze Ubisoft. Hra v České republice vyšla 21. listopadu 2008 a kromě singleplayeru nabízí i multiplayer.

Hra se odehrává v Africe, kde se ocitnete mezi dvěma znesvářenými stranami a vaším úkolem je zabít Šakala, který dodává zbraně oboum frakcím a zavinil tak smrt mnoha nevinných lidí. Po příletu do Afriky ale postava dostane malárii a tak v cestě za zabitím Šakala nebudete bojovat pouze s nepřáteli, ale i záchvaty malárie a budete si tak muset obstarávat léky na ní. Ve hře si můžete vybrat mužskou postavu, za kterou chcete hrát. Na výběr jich je 9. Ostatní postavy budete potkávat postupně a momáhat jim, čímž si z nich uděláte kámoše. Dále potkáte ještě 3 ženské postavy. Kámoši vám pomůžou, pokuď jste na pokraji smrti, ale musíte chránit i vy je, jelikož pokuď nějaký kámoš zemře, zůstane mrtvý napořád.

Far Cry 2 nabízí otevřený svět s rozlohou 50km², přes vyschlé pláně až po africkou džungli. Samozřejmostí jsou zvířata a mnoho dopravních prostředků a zbraní.

Hardwarové požadavky Far Cry 2

Minimální konfigurace: Operační systém: Windows XP SP2 nebo Vista SP1.

Procesor: Intel Pentium 4 3,2 GHz nebo AMD Athlon 64 3500+

Paměť: 1 GB (doporučeno 2 GB)

Grafická karta: 256 MB, kompatibilní s DirectX 9.0c a s funkcí Pixel Shader 3.0

Zvuková karta: kompatibilní s DirectX 9.0c

Harddisk: 12 GB volného místa na pevném disku.

Po posledním patchi 1.03 už není potřeba před hraním vložit do PC instalační DVD.

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *