Far Cry 4: Hurkovo vykoupení


Hurkovo vykoupení bylo jako dárek v předprodeji, popř. se dá koupit samostatně. Hurka obsahuje také Season pass pro Far Cry 4. V jedné z misí budete muset dostat Hurka ven z vězení.

DLC obsahuje 3 samostatné mise. Každá z misí by měla zabrat okolo 20 minut. Samozřejmě záleží na tom, jakým stylem se je rozhodnete odehrát (např. jenom rychle procházet, nebo zkoumat i okolí apod.). Řádkovač

Mise se budou odehrávat:

  1. V ledové jeskyni, kde budete hledat vzácný artefakt,
  2. V další misi budete společně s Hurkem po Vašem boku, při jízdě ve vozidle, bojovat proti vlnám nepřátel
  3. A v poslední misi budete pronásledovat nepřátelské konvoje a snažit se zachránit Hurka od, jinak jisté, smrti.

Jako další bonus dostanete „Napichovač“ – Hurkovu velkou harpunu.

ŘádkovačNEŘÍKEJ NIC ZLÉHO

V prvním úkolu pro Hurka musíte najít sošku Opice v ledové jeskyni, která se nachází v Himalájích, a tu pak donést Hurkovi. Za odměnu Vám Hurk dá Napichovač – Upravenou harpunu!

Řádkovač

VOLÁNÍ DIVOČINY

V druhém úkolu musíte osvobodit zajatého Hurka a společně se probojovat ke chrámu, kde Hurk musí nalézt další sošku Opice.

Řádkovač

ZNÁMÝ POCIT

V třetí a zároveň i poslední misi musíte unést náklaďák, ve kterém Hurk hledá sošku opice. A jelikož Bongo II, Hurkova cvičená opice, rozmístila bomby moc brzy, nesmíte s náklaďákem zastavit, jinak by vybouchnul. Pro tuto misi musíte umět dovednost Likvidace vozidla.


O BackPa

Jsem fanoušek herní série Far Cry již od prvního dílu. Stále si stojím za tím, že nejlepší multiplayer má první díl! Jsem také vlastníkem a hlavním redaktorem tohoto webu. V případě nějakého dotazu mě můžete kontaktovat emailem na backpa@far-cry.cz

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 zamyšlení nad “Far Cry 4: Hurkovo vykoupení