Herní trailer, obrázky a datum vydání Far Cry 5


Konečně nadešel čas, který očekávali všichni fanoušci  Far Cry série, aneb Ubisoft zveřejnil první herní trailer k Far Cry 5, včetně několika obrázků a data vydání!

Far Cry 5 výjde 27.2.2018 na PS4 Pro, PS4, Xbox One (včetně Xbox Scorpio) a PC. Far Cry 5 se odehrává v Americe, v Montaně. Super zprávou je, že Far Cry 5 půjde hrát jak sólo, tak v kooperaci s dalším hráčem, včetně hlavního příběhu. Vývoj hry mají na starosti studia Ubisoft Montreal, Ubisoft Toronto, Kiev, Shanghai a Reflections. Hlavním příběhem je boj proti fanatickému náboženskému kultu, který násilně převzal Hope County. Musíte městečko osvobodit od těchto trýznitelů. Nebudete na to sami, pomůžou Vám i lidé v městě. Boje budou probíhat jak na zemi, tak na nebi. Ovladatelná vozidla budou letadla, vrtulníky, lodě, jeřáby, traktory, auta. Opět i ve Far Cry 5 budete postupně zabírat různá místa a pomáhat tak obyvatelům Hope County získat zpět jejich půdu. Pokuď se zrovna nebudete chtít věnovat příběhovým misím, můžete si např. zarybařit nebo jít na lov divoké zvěře.Novinkou ve Far Cry 5 je i možnost upravit si vzhled hlavní postavy. Dle vaších rozhodnutí se bude odvíjet i aktuální situace ve hře, každé vaše rozhodnutí zapříčiní nějakou reakci, ať už dobrou, nebo špatnou. Houpe County budete moct volně prozkoumávat již od úplného začátku hry.Ve hře budou jak střelné zbraně, tak i nože, včetně baseballové pálky. Pokuď budete v boji potřebovat pomoc, můžete si přivolat nějaké posily ze strany odporu, včetně zvířat! Ano, i ve Far Cry 5 si budete moci ochočit zvířata (fuck yea!).

Do Far Cry 5 se vrátí i hodně hráči vyžadovaný editor map, více informací o editoru Ubisoft zveřejní brzy, ale měl by oproti předchozím dílům obsahovat nové prvky.

Far Cry 5 si můžete předobjednat např. na X-zone.


TRAILERY S CZ TITULKY

OBRÁZKY K FAR CRY 5 

[Celkem: 4    Průměr: 4/5]

O BackPa

Jsem fanoušek herní série Far Cry již od prvního dílu. Stále si stojím za tím, že nejlepší multiplayer má první díl! Jsem také vlastníkem a hlavním redaktorem tohoto webu. V případě nějakého dotazu mě můžete kontaktovat emailem na backpa@far-cry.cz

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *