Kompletní čeština pro Far Cry 1 na 64bit Windows


Pokuď jste si zakoupili Far Cry na DVD s českým dabingem, brzo zjistíte, že při instalaci narazíte. Pokuď totiž chcete hrát Far Cry 1 na 64bit Windows, musíte si sehnat anglickou verzi hry, česká nainstalovat nejde. Řádkovač

ČEŠTINA PRO FAR CRY 1 NA 64BIT WINDOWS

 

Cutscény

Stáhněte si „tento balíček“ s lokalizovanými cutscénami.

Složku „English“ z archívu poté zkopírujte do adresáře „Movies“, ten se nejčastěji nachází v C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Crytek\Far Cry\Languages\.

Dabing + text

Tento balíček obsahuje kompletní českou lokalizaci pro hlasy i text.

Soubory z raru si zkopírujte do složky „Localized“, která se nejčastěji nachází v C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Crytek\Far Cry\FCData\ a nechte jimi přepsat všechny původní soubory english.pak.

Stáhnout si ho můžete zde.


Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

27 zamyšlení nad “Kompletní čeština pro Far Cry 1 na 64bit Windows

 • mini

  Zdravím, jsem rád za tento soubor. je škoda, že se nedá jak na Steamu, tak na Uplay koupit s českým dabingem. Původně jsem hru právě s češtinou stáhnout, ale díky této stránce si ji na Uplay koupím a jenom si tam vložím lokalizaci. Díky !!

 • Steam verze to neskousne

  Hra se spustí s češtinou, ale přesto nejde – nespustí se nová kampaň ani se nenačte uložená pozice, ikdyž je vidím a mohu si vybrat, kterou úložnou pozici chci načíst. Hru jsem koupil na steamu (jen angličtina nebo francouština), použil vaše data a informace, přesto to nejede jak by mělo. Mám Win 10 Home 64bit a steam verzi koupenou a naistalovanou, nakonec to rozjedu pouze, když nechám hru opravit integritou ze steamu, ale je zase v původním stavu. Škoda peněz, anglicky ji nechci (jsem čech) a teď abych scháněl někde bazarovou verzi co není pro steam. :-(((

 • Dominik

  chtěl jsem přepsat ty english dabingy ale když jsem dal povolit tak mi to nešlo a hlásilo to že to potřebuje oprávnění který už jsem udělil a pořád to nefunguje co mám dělat ? 🙁

 • Rehab

  Zdravíčko, Mám takový dojem že odkazy na stažení souborů nefungují. Vždy mě to přesměruje na stránku s chybou 404 – stránka nebyla nalezena.

 • Meity

  Dobrý den, nahrál jsem souboru ,,English,, do adresáře ,,Movies,, a cutscény jsou stále anglicky, a proto bych se chtěl zeptat jestli nemusím udělat ještě něco… mám 64bitovou verzi windowsu.

 • Scuzi

  Fungovalo by to, kdyby se tohle instalovalo do 32Bit verze Win7, na které mám FarCry v angličtině? Protože u složky Program Files se to „x86“ používá pro 32Bit OS a x64 se používá pro 64Bit OS, pokud se tedy nepletu a já si to tak vždycky pamatuju 🙂 Základy IT programatiky 🙂

  • BackPa Autor příspěvku

   Je jedno, jaký máte systém, když hra, program nebo cokoliv neumí 64bit nebo prostě nechce se nainstalovat ve výchozím nastavení na Program Files bez (x86), tak se nainstaluje do složky s x86. Jinak k té češtině – je jedno, kde ji zkopírujete, hlavní je, aby byla ve složce s hrou, viz návod.

 • tuleby

  Ahoj, tady po dlouhatánské době Tuleby, dnes se na mne obrátil jeden kamarád, jestli nevim, proč v Misi „Les“ nefunguje dabing a on tam opravdu nefunguje, je zajímavé, že jsem si toho nikdy za ta léta nevšiml a asi ani nikdo jiný. každopádně jsem tedy bádal a chybu opravil, pokud to v této češtině není opraveno, pak zde je řešení … \FarCry\FCData\Localized\Czech.pak\Languages\MISSIONTALK\ a zde je potřeba složku „treehouse“ přejmenovat na „treetop“ … souboru s příponou „Czech.pak“ samozřejmě otevři přes Total Commander.