Pozice Sabala, Amity, Mina a DePleura.


Pokuď jste nechali tyto postavy žít, tak po konci hry je můžete na Kyratu nalézt. Pokuď nevíte, kde najít Sabala, Amitu a DePleura, tak v článku máte jejich pozice na Kyratu. Bohužel, jsou pasivní – tedy nekomunikují, ani nijak jinak si Vás nevšímají.   Při jednom z vedlejších úkolů Ozbrojená eskorta na severní straně Kyratu musíte ochránit náklaďák s knihami, aby se dostal do kempu, ve kterém se schovává i Sabal.

Řádkovač

Pozice Sabala po dohrání Far Cry 4

Samozřejmě, pokuď nechcete plnit vedlejší úkoly ale rovnou jít navštívit Sabala, tak kemp se nachází u jezera Visalakhutta:

Řádkovač

Pozice Amity po dohrání Far Cry 4

Amitin kemp se nachází v horách nad Banapurem na místě nazvaném Šerpova ohrada pro Jaky:

Řádkovač

Pozice Paula „DePleur“ Harmona po dohrání Far Cry 4

Harmona můžete v příběhu buď předat zlaté stezce, nebo vyhodit auto s ním v kufru do vzduchu. Pokuď ho necháte žít, tak Paula „DePleur“ Harmona najdete kousek pod Banapurem v kleci na pokraji srázu.

Řádkovač

Pozice Pagan Mina po dohrání Far Cry 4

Pokuď Pagan Mina zabijete v paláci, tak ho poté naleznete na zemi vedle stolu. Pokuď se rozhodnete ho sestřelit až ve vrtulníku, tak jeho tělo naleznete na přístupové cestě ke Královskému paláci.  Více info v článku „zde„.


O BackPa

Jsem fanoušek herní série Far Cry již od prvního dílu. Stále si stojím za tím, že nejlepší multiplayer má první díl! Jsem také vlastníkem a hlavním redaktorem tohoto webu. V případě nějakého dotazu mě můžete kontaktovat emailem na backpa@far-cry.cz

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *