Soundtrack Far Cry Primal


EDIT: Kompletní soundtrack už v článku byl pár měsíců, nyní je to oficiální, Ubisoft jej zveřejnil k poslechu zdarma.
Do tohoto článku budu přidávat hudbu, která zazní v trailerech a přímo ve hře Far Cry Primal.  Pokuď si chcete pustit všechny skladby najednou, tak na konci článku se nachází playlist, do kterého budu postupně přidávat všechnu hudbu z Far Cry Primal a trailerů na něj.

Hudbu k Far Cry Primal složil Jason Graves, který složil hudební doprovod např. ke hrám Dead Space a nové Tomb Raider

 Řádkovač

Far Cry Primal OST – Kompletní soundtrack

Wild Gun Man – Concrete Knives

Tato skladba zazněla v hraném traileru „zde

Far Cry Primal OST – The Heart of Oros 

Far Cry Primal OST

The Wolf od Fever Ray

Chelsea Wolfe – Carrion Flowers

Tento song byl použít v traileru Far Cry Primal – Beast Master

Skladba z traileru Takkkar, král doby kamenné

SEVERNÍ ARKTICKÁ TUNDRA

Během Doby ledové, před tisíci lety, byl ledem pokryt celý Oros. V období kolem roku 10 000 let před naším letopočtem led začal ustupovat a zůstal pouze na této severní části, kde se zachovaly i nádherné a masivní ledovcové skály. Jelikož je většina severní části Orosu stále pokryta sněhem a ledem, jsou zde prostředky nutné pro přežití v omezeném množství, nehledě na to, že už samotný mráz je zde smrtící. Kmen Udam přežíval během Doby ledové v horských jeskyních na severu. A i nyní stále tuto nehostinou krajinu označují za svůj domov, ale zároveň se snaží vybudovat si nový domov v údolí Orosu.

ÚDOLÍ OROSU

Svěží a úrodné údolí Orosu začalo vzkvétat už při ústupu Doby ledové před stovkami let. Nachází se zde hustá zeleň, obrovské, červené Cedry a různorodá zvěř. Tato část Orosu nabízí nejvíc příležitosti pro mnoho kmenů na Orosu. Údolí je domovem pro kmen Wenja, ale nyní se zde snaží zřídit si svůj domov i násilnický kmen Udam, který do údoli sestupuje z mrazivého severu. Udam si chce v tomto úrodném údoli vytvořit svoji novou základnu, ale nebere při tom ohledy na ostatní kmeny, proto napadá všechny, kdo se jim postaví do cesty.

BAŽINY NA JIHU

Jižní oblast Orosu je tvořena z větši části bažinami. Tento poklidný region je domovem pro kmen zvaný Izila a jejich staveb z megalitů. Svěží a rozsáhlá oblast je ideální pro Izilskou zemědelskou společnost. Díky Izilským pokročilým technikám zemědělství se jim zde daří, na jihu je totiž úrodná půda s vysokými zelenými jehličnany, nádherná flóra i rozmanitá fauna.

Řádkovač Playlist všech skladeb uvedených výše


O BackPa

Jsem fanoušek herní série Far Cry již od prvního dílu. Stále si stojím za tím, že nejlepší multiplayer má první díl! Jsem také vlastníkem a hlavním redaktorem tohoto webu. V případě nějakého dotazu mě můžete kontaktovat emailem na backpa@far-cry.cz

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Jedno zamyšlení nad “Soundtrack Far Cry Primal