Přidána změna vzhledů zbraní v LR-Addonu


Před malou chvíli proběhla další aktualizace plug-inu pro Far Cry 1 LR-Addon, která tentokrát přidává možnost upravit si vzhledy zbraní ve Far Cry 1. Pokuď se vám plugin automaticky neaktualizoval, odemkněte soubor zLRS_v1.pak.

 Po úspěšné aktualizaci a restartu Far Cry 1 se v menu ve hře „Více hráčů“ objeví nová nabídka – „Far Cry Skins Panel„. Po kliknutí na něj se Vám zobrazí ovládací obrazovka funkce.

Klikněte na „Načíst vzhledy„, címž se načte seznam dostupných vzhledů.

Nyní si z nabídky nahoře můžete vybrat, jestli chcete zobrazit vzhledy pro všechny zbraně, nebo jenom pro vybranou zbraň. Po kliknutí na název vzhledu se v levém okně zobrazí náhled. Pro stáhnutí nového vzhledu klikněte na „Stáhnout vzhled„. Pokuď nastane problém s „MasterServerem„, musíte Far Cry 1 spustit jako správce. Plug-in totiž pro vzhledy potřebuje vytvořit novou složku a bez oprávnění ji vytvořit nemůže.

Po úspěšném stažení vzhledu se zobrazí okno, které se ptá, jestli se má Far Cry 1 restartovat, aby došlo k načtení nového vzhledu. Klikněte na „ANO„. Po restartu Far Cry 1 bude mít ve hře vzhled vámi vybrané zbraně vzhled, který jste si zvolili.

Zatím je dostupných 14 vzhledů, ale nové budou přibývat.

UPOZORŇUJI, ŽE S LR-ADDONEM NELZE HRÁT NA SERVERECH, KDE JE ZAPNUTÝ PB, RESP. BĚŽÍ NA UŽIVATLESKÉM PATCH 1.6!


O BackPa

Jsem fanoušek herní série Far Cry již od prvního dílu. Stále si stojím za tím, že nejlepší multiplayer má první díl! Jsem také vlastníkem a hlavním redaktorem tohoto webu. V případě nějakého dotazu mě můžete kontaktovat emailem na backpa@far-cry.cz

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Jedno zamyšlení nad “Přidána změna vzhledů zbraní v LR-Addonu