Pomocníci k najmutí ve Far Cry New Dawn


Stejně jako ve Far Cry 5, tak si i v přímém pokračování, Far Cry New Dawn, budete moct na pomoc přivolat posilu a to jak lidskou, tak tu zvířecí.


CARMINA RYE
Carmína se narodíla v den, kdy svět skončil. Má otcovo srdce, matčino odhodlání a nervy ze železa, jako její teta, které používá pro její boj proti nepřátelům.

Vlastnosti: Má auto a dokáže použít až 3 dynamity krátce po sobě.


PASTOR JEROME
Po kolapsu utrpěl pastor vážná zranění, ale byl vyléčen místními přeživšími. Těm slíbil, že je bude ochraňovat před Highwameny, dokuď bude žít!

Vlastnosti: Má auto, háže molotovy a používá zápalnou munici.


GINA GUERRA
Bývala členka Highwaymenů, která hledá cestu pryč od tohoto života.

Vlastnosti: Má auto, neomezené množství munice a výbušniny.


SOUDCE
Soudce je Otcův stín. Nemluví a poslouchají Otce na slovo. Soudce nebyl nikdy viděn bez masky a tak nikdo neví, kdo se pod ní vlastně skrývá.

Vlastnosti: Tichý zabiják, který dokáže vystřelit až tři šípy najednou. Pokuď jste mu poblíž, zvířata na vás nebudou útočit, pokuď na ně nezaútočíte první.


HURK
Prostě starý dobrý Hurk, který společně se svým bratrancem Sharkym pálí alkohol.

Vlastnosti: Má auto, dokáže rychle pálit a jeho RPG zaměřuje jak pozemní, tak vzdušné dopravní prostředky.


NANA
Navzdory výpadkům paměti a částečné narkolepsii dokáže Nana velice dobře zacházet se svojí odstřelovací puškou. Nana je jedna z posledních starých lidí a ve svém okolí si zasloužila respekt.

Vlastnosti: Na všechno dá tlumič, vidí skrze kouř a její puška prostřelí i některé překážky.


TIMBER
17 let je 17 let. Boomer je už bohužel po smrti, ale nezoufejte, je tu Timber. Hodný pejsek, který si žil poklidným životem až do doby, co byl unesen Highwaymeny a poslán k jejich řezníkovi.

Vlastnosti: Označí nepřátele, materiál na úpravy výbavy a občas přinese i zbraň. Timber vás bude i chránit před zvířaty.


HORATIO
Divočák z Elsinorovy farmy, který miluje dobrý boj a škrábání za ušima.

Vlastnosti: Dokáže vyrazit nepříteli štít z ruky, po zranění se dokáže sám vylečit. Když se naštve, zničí všechno, co mu stojí v cestě.


O BackPa

Jsem fanoušek herní série Far Cry již od prvního dílu. Stále si stojím za tím, že nejlepší multiplayer má první díl! Jsem také vlastníkem a hlavním redaktorem tohoto webu. V případě nějakého dotazu mě můžete kontaktovat emailem na backpa@far-cry.cz

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *