Rozdělení regionů ve Far Cry Primal


Ve Far Cry Primal je krajina rozdělená na celkem 3 odlišné regiony. Každý z nich obývá jeden kmen.

SEVERNÍ ARKTICKÁ TUNDRA

Během Doby ledové, před tisíci lety, byl ledem pokryt celý Oros. V období kolem roku 10 000 let před naším letopočtem led začal ustupovat a zůstal pouze na této severní části, kde se zachovaly i nádherné a masivní ledovcové skály. Jelikož je většina severní části Orosu stále pokryta sněhem a ledem, jsou zde prostředky nutné pro přežití v omezeném množství, nehledě na to, že už samotný mráz je zde smrtící. Kmen Udam přežíval během Doby ledové v horských jeskyních na severu. A i nyní stále tuto nehostinou krajinu označují za svůj domov, ale zároveň se snaží vybudovat si nový domov v údolí Orosu.


Stáhnout jako mp3:  Far Cry Primal Audio - Glacier


ÚDOLÍ OROSU

Svěží a úrodné údolí Orosu začalo vzkvétat už při ústupu Doby ledové před stovkami let. Nachází se zde hustá zeleň, obrovské, červené Cedry a různorodá zvěř. Tato část Orosu nabízí nejvíc příležitosti pro mnoho kmenů na Orosu. Údolí je domovem pro kmen Wenja, ale nyní se zde snaží zřídit si svůj domov i násilnický kmen Udam, který do údoli sestupuje z mrazivého severu. Udam si chce v tomto úrodném údoli vytvořit svoji novou základnu, ale nebere při tom ohledy na ostatní kmeny, proto napadá všechny, kdo se jim postaví do cesty.


Stáhnout jako mp3: Far Cry Primal Audio - Valley of Oros


BAŽINY NA JIHU

Jižní oblast Orosu je tvořena z větši části bažinami. Tento poklidný region je domovem pro kmen zvaný Izila a jejich staveb z megalitů. Svěží a rozsáhlá oblast je ideální pro Izilskou zemědelskou společnost. Díky Izilským pokročilým technikám zemědělství se jim zde daří, na jihu je totiž úrodná půda s vysokými zelenými jehličnany, nádherná flóra i rozmanitá fauna.


Stáhnout jako mp3: Far Cry Primal Audio - Southern Marshlands


Předobjednat Far Cry Primal můžete např. na Xzone.


O BackPa

Jsem fanoušek herní série Far Cry již od prvního dílu. Stále si stojím za tím, že nejlepší multiplayer má první díl! Jsem také vlastníkem a hlavním redaktorem tohoto webu. V případě nějakého dotazu mě můžete kontaktovat emailem na backpa@far-cry.cz

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 zamyšlení nad “Rozdělení regionů ve Far Cry Primal