Postavy ve Far Cry 5


Ve Far Cry 5 se nachází mnoho různých postav. Zde je seznam jak postav hlavních, tak těch vedlejších. Informace budu postupně dodávat.


Mary May Fairgrave

Mary May vlastní v Hope County bar, který založil její otec. Otec nakonec prodal bar Josephově sektě Eden’s Gate’s, kteří mají s barem jediný plán – upravit ho pár molotovy. Maryinina matka i bratr byly násilně odvedeni sektou. Nakonec se rozhodla, že se přidá k odboji proti Eden’s Gate’s.


Jerome Jeffries

Bývalý farář v Hope County, který se nechtěl přidat k Seedově sektě nazvané Eden’s Gate’s. Nakonec byl členy sekty zavlečen do lesa, kde ho nechali zemřít. Jak už to ale tak bývá, tak Jerome toto přežil, zotavil se ze svých zranění a rozhodl se bojovat proti Eden’s Gate’s a bránit tak poslední lidi v Hope County, kteří ještě nepodlehli nátlaku této náboženské sekty.


Nick Rye

Nick je fanda do letadel, ale vyčítá si, že zklamal svého otce tím, že se nepřihlásil k letectvu. Po několika útocích ze strany Eden’s Gate’s se Nick rozhodl si k letadlu připevnit kulomet. No, nakonec Nick stejně půjde do války, i když jenom místní. 


DALŠÍ POMOCNÍCI

  • Jess Black – Střelba lukem, ignorována zvěří. Vhodná pro stealth postup.
  • Hurk Drubman JR. – Vždy vám rád pomůže se svým RPG. Dá se použít pro ničení nepřátel na zemi i ve vzduchu.
  • Adelaide Drubman – Podpoří vás v boji s jejím vrtulníkem s kulometem.
  • Charlemagne Victor Boshaw – Tento chlapík, přezdívaný též jako Sharky, vám pomůže spálit vaše nepřátele na popel pomocí jeho plamenometu. No, rozhodně nebudete chtít být poblíž něj, jakmile rozpoutá ohnivé peklo! Kromě plamenometu má ve výbavě i kouřové granáty a zápalné náboje. 
  • Grace Armstrong – Pokuď budete potřebovat krytí, bude se vám hodit tato ostřelovačka! Dokáže zabít lidi na zemi i ve vrtulníku.
  • Boomer – Tento psí společník vám bude označovat nepřátelé, když vám bude docházet munice, tak vám donese zbraň od nepřítele. Vhodný pro stealth postup.

Joseph Seed

Joseph Seed je hlavní záporák hry a vůdce náboženské sekty Eden’s Gate’s, který věří, že se blíží konec světa. Lidé v jeho sektě si říkají The Heralds (Poslové)


John Seed

Johnovo učení zní „Síla slova Ano“. Jako sekáč z Eden´s Gate John Seed využívá zastrašování, víry a násilí aby kultu zajistit zdroje nezbytné k jeho udržení. Je jedno, jestli je to dům nebo člověk. A každý, kdo se opováží protestovat proti kultu bude odměněn nemilosrdnou smrtí… teda pokuď pro protestanty nemá John jiné využití.


Jacob Seed

Jacobovo moto je „Připravit se přes bolest“. Jeho úkolem je rekrutovat nové lidi do kultu, je to bývalý voják. Jeho hlavním úkolem je ale ochránit jeho bratra a vůdce kultu Josepha Seeda.


Faith Seed

Jakmile propadneš Faithině Blaženosti, jseš vyřízený. Faith pronáší projevy oslavující kult. 


Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 zamyšlení nad “Postavy ve Far Cry 5