Postavy ve Far Cry 5


Ve Far Cry 5 se nachází mnoho různých postav. Zde je seznam jak postav hlavních, tak těch vedlejších. Informace budu postupně dodávat.


Mary May Fairgrave

Mary May vlastní v Hope County bar, který založil její otec. Otec nakonec prodal bar Josephově sektě Eden’s Gate’s, kteří mají s barem jediný plán – upravit ho pár molotovy. Maryinina matka i bratr byly násilně odvedeni sektou. Nakonec se rozhodla, že se přidá k odboji proti Eden’s Gate’s.


Jerome Jeffries

Bývalý farář v Hope County, který se nechtěl přidat k Seedově sektě nazvané Eden’s Gate’s. Nakonec byl členy sekty zavlečen do lesa, kde ho nechali zemřít. Jak už to ale tak bývá, tak Jerome toto přežil, zotavil se ze svých zranění a rozhodl se bojovat proti Eden’s Gate’s a bránit tak poslední lidi v Hope County, kteří ještě nepodlehli nátlaku této náboženské sekty.


Nick Rye

Nick je fanda do letadel, ale vyčítá si, že zklamal svého otce tím, že se nepřihlásil k letectvu. Po několika útocích ze strany Eden’s Gate’s se Nick rozhodl si k letadlu připevnit kulomet. No, nakonec Nick stejně půjde do války, i když jenom místní.


Joseph Seed

Joseph Seed je hlavní záporák hry a vůdce náboženské sekty Eden’s Gate’s, který věří, že se blíží konec světa. Lidé v jeho sektě si říkají The Heralds (Poslové)


John Seed

Johnovo učení zní „Síla slova Ano“. Jako sekáč z Eden´s Gate John Seed využívá zastrašování, víry a násilí aby kultu zajistit zdroje nezbytné k jeho udržení. Je jedno, jestli je to dům nebo člověk. A každý, kdo se opováží protestovat proti kultu bude odměněn nemilosrdnou smrtí… teda pokuď pro protestanty nemá John jiné využití.


Jacob Seed

Jacobovo moto je „Připravit se přes bolest“. Jeho úkolem je rekrutovat nové lidi do kultu, je to bývalý voják. Jeho hlavním úkolem je ale ochránit jeho bratra a vůdce kultu Josepha Seeda.


Faith Seed

Jakmile propadneš Faithinu kouzlu, jseš vyřízený. Faith pronáší projevy oslavující kult. 

[Celkem: 3    Průměr: 3.7/5]

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *