Mapa Rook Island – Far Cry 3


Mapa Rook Islandu – ostrovů ve Far Cry 3.

Na mapě najdete vyznačená místa, kde se nachází postavy, zvířata, frakce, vozidla a vedlejší aktivity, jako např. Poker, Závody, Střelba.

Zvířata: Na Rook Islandu narazíte na Murény, Buvoly, Komodské draky, Medvědy, Žraloky, Dingye, Cassowarye, Kance, Makaky, Krokodýly, Leopardy, Želvy a Rejnoky.

 

Jako dopravní prostředky jsou použity RHIB neboli nafukovací čluny s pevným trupem, Buginy, Scavengery, Styrusy, Helikoptéra, Jet Sky, Čtyřkolky, Rogala, APC a hlídkové čluny.

Zbraně: Ve hře můžete použít 39 různých zbraní, které si můžete upravovat – 6 brokovnic, 5 SMG (Samopal), 3 RPG, 3 brokovnice, 6 pušek, 3 sniperky, 5 kulometů, 4 nože a 4 verze luků.

 

Mapa severní části Rook Islandu.

 

 

 

 

Dále jsem na netu ještě našel tyto 2 mapy s vyznačenými věžemi a předměty od Eurogarmeru. Popř. se můžete podívat na interaktivní mapu na webu Ubisoftu.

Mapa s umístěním věží a stanovišť: Far Cry 3 mapa stanovišť a věží.

Mapa s předměty: Mapa s předměty – relikvie, bedny atd.

 


O BackPa

Jsem fanoušek herní série Far Cry již od prvního dílu. Stále si stojím za tím, že nejlepší multiplayer má první díl! Jsem také vlastníkem a hlavním redaktorem tohoto webu. V případě nějakého dotazu mě můžete kontaktovat emailem na backpa@far-cry.cz

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *