Podpora webu Far Cry CZ/SK – far-cry.cz


Logo webu far-cry.cz

Logo far-cry.cz

Pokuď chcete podpořit tyto stránky, tak to můžete udělat těmito způsoby:

 1. Sdílet tento web na sociálních sítích a na jiných webech.
 2. Odebírat YouTube kanál Far Cry CZ/SK, sledovat Facebook, Twitter a Google+.
 3. Pokuď si plánujete koupit webhosting nebo doménu, tak doporučuji Wedos. A pokuď nakoupíte přes tento banner, tak zároveň podpoříte provoz tohoto webu:
  (Pokuď banner nevidíte, vypněte si AdBlock).
 4. Pokuď máte vlastní web, můžete si do něj vložit odkaz na tento web:

Formou banneru (zkopírujte text níže):

<a href=“http://far-cry.cz“ target=“_blank“><img title=“Web s informacemi o herní sérii Far Cry – far-cry.cz“ src=“http://far-cry.cz/obrazky/farcryczsk.png“ alt=“Web s informacemi o herní sérii Far Cry“ /></a>

Bohužel, ale WordPress mění uvozovky a tak tedy text výše nefunguje. Prosím, zkopírujte si na web text z tohoto souboru: Odkazy.

Banner vypadá takto:

Web s informacemi o herní sérii Far Cry

Formou odkazu :

<a href=“http://far-cry.cz“ target=“_blank“><img title=“Web s informacemi o herní sérii Far Cry – far-cry.cz“ src=“http://far-cry.cz/obrazky/farcryczsk.png“ alt=“Web s informacemi o herní sérii Far Cry“ /></a>

Bohužel, ale WordPress mění uvozovky a tak tedy text výše nefunguje. Prosím, zkopírujte si na web text z tohoto souboru: Odkazy.

Odkaz vypadá takto:

FAR CRY CZ/SK

Řádkovač

Koupit si jakoukoliv hru na Xzone přes tento odkaz: Xzone.


Můžete mi poslat i donate přes PayPal, stačí kliknout na obrázek níže a zadat částku, kterou chcete přispět. Za každou částku budu rád a předem děkuju, bude využita pro financování tohoto webu a věcí s ním spojených. Do poznámek napište, že se jedná o podporu Far-Cry. 

Příspěvek můžete zaslat i přímo na účet 2334138113/0800.

Donate


Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

23 zamyšlení nad “Podpora webu Far Cry CZ/SK – far-cry.cz

 • dementi

  moc by me zajmalo naco je ve trojce otevrenej svet kdiz do nej nesmim sem na konci hry a mam asi tretinu mapi pak to hlasi at se vratim do oblasti to jako ze to muzu hrat az to dohraju trochu k smichu ne ???????????????

  • BackPa

   Po světě se můžete pohybovat libovolně po skoro celou hru, kromě prologu a konce, resp. Hoytova ostrova, který se objeví později, takže je tu hodně prostoru na to ten svět prozkoumat . Před koncem Vás hra dokonce upozorní na to, že se jedná o finále a tedy jestli chcete pokračovat v prozkoumávání světa, nebo jít dokončit příběh. Tady bych chybu opravdu nehledal ve hře, ale někde mezi židli a klávesnici / ovladačem.

 • Jiří Klemenc

  Ahoj, jsme skupina filmařů z Olomouce. Točíme videa podle počítačovejch her.
  Jako náš poslední projekt jsme natočili video o FarCry Primal.
  Koukněte na něj, doufáme že se bude líbit a za případné sdílení budeme rádi.

  • Fanda

   O ani 0 tam nemám jsou tam jasný čísla a písmena která nejde zaměnit , zkoušel jsem i s pomlkama i bez nich i velká , malá písmena a nic.

 • Martin

  Noví problém psal jsem i na forum Ubisoftu zatím bez výsledku. Chci jsi aktivovat přídavky do her kdy zadám šestnáctičlený kód kdy poté mi to hodí chybovou hlášku že zadávám neplatný kód a ať se podívám zda jsem přihlášen k správnému účtu. Co jeto za bejkárnu samo sebou že jsem to by mi v pozadí neběžela hra. Zkusil jsem to i bez hry v pozadí také s stejným výsledkem. Proto prosím o radu zda neměl někdo stejný či podobný problém.

 • McKees

  Dobrý den už asi před týdnem jsem si koupil předobědnaný díl hry FC Primal ale bohužel i přes všechny rady a pomoci se mi stále nedaří hru spustit…u úvodního obrázku lebky zvířete když se má pak hra spustit se hra nepustí a spadne zpět na uplay prosím má někdo stejný problém děkuji moc

  • Martin

   Zkuste hru spustit offline mne to pomohlo vyřešit můj problém. Kdy jsem smazal staré uložené pozice a přepsal je novými poté hru vrátil do režimu online a zatím maká jak má.

 • Martin

  Prosím o pomoc. Mám problém s hrou Far Cry Primal. Hra se mi pořád hlásí jako by probíhalo automatické ukládání hry. Po Záchraně prvého člena kmene před šavlozubem zčerná obrazovka. Zkusil jsem reinstal hry i Uplay obojí nepomohlo. PC mám nadupáno tak že požadavky převršuji o 1000%. Už jsem z toho nešťastný a tak z tohoto důvodu žebrám o radu.

  • BackPa Autor příspěvku

   Je hra nainstalována na disku C? Případně ještě zkuste znovu nainstalovat DX- Běžte do složky C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\games\Far Cry Primal\Support\Software a tam z tud nainstalujte DX, VC Redist a Framework. Popř. potom ještě můžete zkusit v Uplay nechat zkusit ověřit soubory. Bohužel, jinou radu zatím nemám. :/

  • Martin

   Hra nainstalována na jiný disk i s Uplay kuli nedostatku místa na disku C:. Zkusím tu intstalaci DX, VC, FR. Ověřování jsem dělal bohužel s nulovým výsledkem.

   • Martin

    Tak ani to nepomohlo. Hra přeinstalována. Uplay přeinstalován. Ovladače aktualizovány. A vše zbytečně pokaždé hra zamrzne na stejném místě prostě podle mne bug chyba hry v komunikaci hry s účtem. Hra se pořád nesmyslně tváří že probíhá automatická aktualizace už z toho začínám šílet za to jsem peníze nedával. Těšil jsem se jak si za válčím v pravěku a ono toto zlo. Hra chvíli šla normálně a pak toto. Už nemohu šílím popadá mně děs že bych zabíjel.

    • BackPa Autor příspěvku

     Zkuste: Zmáčkněte součstně klávesu Windows a písmeno R.
     Do otevřeného okna napište %TEMP% a potvrďte Entrem.
     Vyberte všechny soubory a vymažte je.
     Potom jaký máte Windows? Používáte poslední update a pokuď možno i Windows 10? Jelikož to někomu nejede pod nižšími Windows. A další věc – Máte 64 bit systém?

      • Martin

       Opomněl jsem systém samo sebou 64.bit. Ještě mne napadla jedna věc hra se ukládá na dvě místa PC a pak záloha na internet neví někdo jak tuto zálohu smazat (odstranit)…