Do Far Cry Primal přibude nová obtížnost – Survivor


Ubisoft před malou chvíli zveřejnil informaci, že do Far Cry Primal přidají novou obtížnost a oznámil i kdy to bude. Rozhodl se pro přidání nové obtížnosti na základě zpětné vazby od hráčů, kteří si toto přáli. 
Aktualizace na Far Cry Primal vyjde 12. Dubna 2016 a to jak na PC, tak na konzole a přinese obtížnost, při které bude hra ještě těžšší. 
Měla by přibýt i tzv. „permanentní smrt“, což znamená, že když zemřete, budete muset hrát celou hru znovu (s vyjímkou misí vidění od Tensaye, které jsou jenom snové, nejsou tedy skutečné).
Survivor mode, neboli režim Přežití má do hry přinést více realizmu.
Ale jelikož by Survivor (společně s permasmrtí) spoustu hráčů hodně brzo omrzelo, tak budete moc využít i druhé šance, kdy se vám za získané body přidává život.

 

Dále se vývojáři rozhodli zpřístupnit Survivor i permasmrt pro všechny obtížnosti. Ne každý hráč rád hraje hru na nejtěžšší obtížnost, ale rád by si třeba vyzkoušel tyto nové možnosti i při nižší obtížnosti.
Dále je při aktivaci režimu Přežití automaticky vypnuta mapa a přidán ukazatel vytrvalosti. Rychlé cestování vám bude ubírat z vaší vytrvalosti a zásob jídla. 
Ztíženo bude i ochočování zvířat – než je budete moct nalákat na návnadu, musíte jim ubrat půlku života a pokuď umře, nelze jej oživit, musíte si jej znovu ochočit. Co se týče vzácných zvířat jako je např. Šavlozub s krvavým tesákem, tak pokuď bude zabit, je mrtev nadobro, už jej nezískáte zpět.

 

Pokuď dohrajete hru na obtížnost Expert se zapnutou permasmrtí a režimem Přežití, aniž byste za celou hru umřeli, získáte nějaké, zatím neznámé ocenění.

K tomu všemu do hry přibudou i 4K textury, které posunou grafickou stránku PC verze Far Cry Primal zase o něco dopředu.


7. Dubna od 18:30 bude probíhat stream s ukázkou režimu Přežití.

Watch live video from Ubisoft on www.twitch.tv


O BackPa

Jsem fanoušek herní série Far Cry již od prvního dílu. Stále si stojím za tím, že nejlepší multiplayer má první díl! Jsem také vlastníkem a hlavním redaktorem tohoto webu. V případě nějakého dotazu mě můžete kontaktovat emailem na backpa@far-cry.cz

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Jedno zamyšlení nad “Do Far Cry Primal přibude nová obtížnost – Survivor