Popis Far Cry 1


Far Cry 1 je akční FPS hra od Cryteku, která vyšla 23.3.2004.

Hlavním hrdinou hry je Jack Carver, kterého si najala Valerie Constantine s tím, že chce zavézt na ostrovy, aby mohla fotit památky z druhé světové války. Chvílí potom, co Valerie opustí loď a Jack se chystá zakotvit, zaútočí na něj Kriegerovi žoldáci pod vedením Richarda Crowa a vyhodí mu raketometem loď (Medusa) do vzduchu. Zde začíná příběh a hledání Valerie, která byla unesena Kriegerem. Hra nabízí celkem 20 různorodých levelů a skvělou umělou inteligenci. Pokuď se hru rozhodnete hrát na realistickou obtížnost, tak i nejtěžšší obtížnost Far Cry 3 nebo Far Cry 4 budou proti ní úplná hračka.

Pokrokem ve hře se dozvídáte informace o Kriegerovi, jakožto geniálním, ale neetickém vědci, který vytvořil Trigeny.

Po většinu hry pomáhá Jackovi s pohybem po ostrovech a hledáním Valerie Doyle Harlan, agent CIA, který pracuje v utajení s Kriegerem.

Co se týče online stránky, tak Far Cry 1 nabízí multiplayer s třemi herními režimy.


Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

6 zamyšlení nad “Popis Far Cry 1

    • Václav

      udělej to jako já…… Nainstaluj si farcry na PC kde je W7. Poté tam nainstaluj Patche 1.30 až 1.33. Nakonec najdi adresář s naintalovanou hrou, zkopíruj si jí třeba na flešku a jeto… Potom hru nakopíruj do PC se systémem W10. Fungujeto, ověřeno. nemusí se nijak složitě instalovat nějaké zbytečné neoficiální balíčky, které tu hru naruší… Toť vše. hezké hraní…Punkbuster nastavovat nemusíš, ubisoft podporu dávno zrušil, Servery stále nějaké existují, takže se už na ně nepřipojíš. Poslední patch 1.4 neinstaluj, má to nežádoucí vliv na zaměřování zbraní : granáty na AG36, rakety na OICW a raketomet … Má to výhodu, můžeš hru spustit na jakém koliv PC z flešky 🙂