Umístění a záloha uložených pozic ve Far Cry Primal


Už pár let dochází k automatickému ukládání herních pozic společně na disk uživatele i na cloud Ubisoftu. Pokuď si chcete, z jakého koliv důvodu, zazálohovat, popř. obnovit nějaké uložené pozice pro Far Cry Primal, postupujte následovně:

ZÁLOHA SAVEGAME

  1. Otevřte si složku se savegame soubory, nejčastěji C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\savegames\NĚJAKÉ DLOUHÉ ČÍSLO\2010.
  2. Zkopírujte si na jiné místo na disku obsah složky 2010, popř. si zkopírujte celou složku.
  3. Toť vše, co se týče zálohy savegame.

OBNOVA SAVEGAME

  1.  Odpojte počítač od internetu.
  2. Zkopírujte složku/soubory zpět do C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\savegames\NĚJAKÉ DLOUHÉ ČÍSLO\2010.
  3. Spusťte hru.
  4. Uložte hru.
  5. Připojte se k internetu
  6. Spusťte hru
  7. Pokuď vyskočí nabídka výběru pro savegame, klikněte na „Použít z počítače

OBNOVA ZÁLOHY PROVEDENÁ UPLAY

Pokuď máte na počítači rozdílné soubory savegame od těch, které jsou na cloudu, Uplay se Vás zeptá, jestli chcete použít savegame z počítače, nebo cloudu. Pokuď kliknete na „Použít z cloudu“, tak se Vám automaticky zazálohují savegame na počítači do složky C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\savegames\NĚJAKÉ DLOUHÉ ČÍSLO\2010\uplay_backup.
Pokuď jste např. klikli na použít data z kloudu a pak jste zjistili, že tam je stařší savegame, než jaký jste si uložili na počítači, tak si všechny soubory ze složky „Uplay_backup“ zkopírujte do složky „2010“. Použijte stejný postup, jako u „Obnovy savegame„.

UPOZORNĚNÍ: Pokuď jste dneska spustili Far Cry Primal a měli jste přepsanou pozici na – Bratr v nouzi – Odehraný čas 11H 11M a datum uložení 5.3.2016 10:59, použijte postup pro obnovu zálohy Uplay.

 


O BackPa

Jsem fanoušek herní série Far Cry již od prvního dílu. Stále si stojím za tím, že nejlepší multiplayer má první díl! Jsem také vlastníkem a hlavním redaktorem tohoto webu. V případě nějakého dotazu mě můžete kontaktovat emailem na backpa@far-cry.cz

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *