Push notifikace novinek z Far-Cry.cz


Jistě jste si všimli vyskakovacího okna při procházení tohoto webu. Jedná se o tzv. push notifikace.

CO TO JE?

Jedná se o zobrazování upozornění na nové články na tomto webu v jednom z rohu prohlížeče. Prakticky tedy stačí mít pouze otevřený podporovaný prohlížeč (Chrome, Firefox, Safari na MAC OS, některé Android prohlížeče) a zobrazí se Vám boxík s upozorněním na nový článek, aniž byste měli web Far-Cry.cz v prohlížeči načtený. Na mobilu se poté upozornění zobrazí v notifikační liště. Pro tento způsob odběru není potřeba emailu, všechno si řeší prohlížeč sám.

JAK AKTIVOVAT

  1. Při načtení webu klikněte na pokračovat, pokuď už jste web načetli znovu, bez předchozího odsouhlasení odběru, tak vlevo dole najdete ikonku zvonečku, klikněte na něj.
  2. V otevřeném okně klikněte na „POKRAČOVAT“.
  3. Pokuď Vám vyskočí bezpečnostní otázka, jeslti chcete opravdu dostávat upozornění z tohoto webu, klikněte na „VŽDY DOSTÁVAT UPOZORNĚNÍ“.
  4. Toť vše.

Odběr můžete kdykoliv zrušit opětovným kliknutím na ikonku zvonečku.
Odběr se přeruší také, když vymažete cache paměť svého prohlížeče.


O BackPa

Jsem fanoušek herní série Far Cry již od prvního dílu. Stále si stojím za tím, že nejlepší multiplayer má první díl! Jsem také vlastníkem a hlavním redaktorem tohoto webu. V případě nějakého dotazu mě můžete kontaktovat emailem na backpa@far-cry.cz

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *