Průvodce postavou z Far Cry Primal – Jayma


Ubisoft zveřejnil průvodce postavou, ve kterém se zaměřuje na výbavu a vzhled Jaymy. Průvodce je dostupný ke stažení ve formátu .pdf.

Jayma je nelítostná a silně zjizvená lovkyně z kmene Wenjů. I když je to žena, tak je to nejzkušenější lovec z kmene a skoro celý svůj život strávila v divočině lovem těch nejnebezpečnějších zvířat. Životy lovců na Orosu jsou většinou hodně krátké, není se čemu divit, jelikož při tolika možných nebezpečích, které číhají na každém kroku, musíte být opravdu zkušený lovec a mít hodně štěstí, abyste se dožili dalšího dne. Jayma má několik věrných přátel, kteří s ní chodí lovit a učí se od ní. Bohužel, ale Jayma už není nejmladší a tak hledá lovce, který by převzal její titul nejlepšího lovce na Orosu… Bude jím Takkar?

 

Řádkovač

Šesti stránkového průvodce si můžete, v anglickém jazyce, stáhnout zde:

Průvodce postavou - Jayma „.


O BackPa

Jsem fanoušek herní série Far Cry již od prvního dílu. Stále si stojím za tím, že nejlepší multiplayer má první díl! Jsem také vlastníkem a hlavním redaktorem tohoto webu. V případě nějakého dotazu mě můžete kontaktovat emailem na backpa@far-cry.cz

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *