Krátké zprávy k Primalu


Na této stránce, zkraceně nazvané „Bleskovky“, naleznete kratičké útržky informací, které nejsou na článek.

BLESKOVKY

  1. Budou ve Far Cry Primal dinosauři? Už je to oficiální – Nebudou! 
  2. Tvůrci o Far Cry Primal přemýšleli už během vývoje Far Cry 3, nakonec se na něm začalo pracovat až při dokončování Far Cry 4 .
  3. Myslíte si, že Far Cry Primal bude lehké i na nejtěžší obtížnost? Nebojte se, ve hře nebudete nuceni k levelování čehokoliv, takže můžete celou hru projet se základním životem a zbraněmi.
  4. Ubisoft se při tvorbě prostředí #FarCryPrimal inspiroval slovenskými Karpatami.
  5. Dočkáme se ve #FarCryPrimal dinosaurů? Možná ano, jelikož odpověď na tuto otázku byla „No comment“ a to až po tom, co se „vyslýchaný“ pracovník Ubisoftu zeptal někoho výše, jestli může odpovědět!
  6. Ve ‪#‎FarCryPrimal‬ bude opět možnost si jít lehnout a probudit se v jinou denní dobu. Zatím to vypadá, že v Primalu se budete moct prospat pouze do svítání nebo do soumraku.
  7. http://far-cry.cz/far-cry-primal-zvirata/ Ve ‪#‎FarCryPrimal‬ budou 2 typy Mamutů – dospělí a mladí. Mladé mamuty budete moct osedlat, dospělé mamuty nikoliv.
  8. Takkarův kmen ve ‪#‎FarCryPrimal‬ nese název Wenja. Další kmen, již ale nepřátelský se jmenuje Udam – je to skupina nemilosrdných kanibalů, kteří unášejí lidi z Takkarova kmene.
  9. Jak jsem již psal dříve, oheň bude ve ‪#‎FarCryPrimal‬ mít větší roli. Nejenom že Takkara ochrání před některými zvířaty, ale je i nutný pro přežití v mrazivých oblastech Orosu, kdy pokuď se Takkar nezahřeje, tak umrzne. Dále si od něj můžete zapálit palici (louč) a šípy…
  10. Kyj, Oštěp (Kopí) a šípy půjdou po odhození/vystřelení znovu sebrat. 

2 zamyšlení nad “Krátké zprávy k Primalu

Komentáře jsou uzavřeny.