Gameplay všech misí Trials of the Blood Dragon


Trials of the Blood Dragon je jinak podané pokračování hry Far Cry 3: Blood Dragon. Ubisoft a Redlynx spojili své hry Blood Dragon a Trial dohromady a vytvořili tak závodní akční hru na motivy Blood Dragonu, kde chvíli jezdíte na motorce a chvíli se pohybujete po vlastních a kosíte všechny nepřátelé. Ve hře občas využijete i hák, který je hráčům Far Cry známý.

 

 

Mnohé z Vás si tuto hru pravděpodobně nekoupí, jelikož to není Far Cry, ale já koupi hry doporučuji. Stojí cca 4 stovky (pokuď máte 100 Uplay bodů, tak hru můžete koupit se slevou 20% ), má okolo 4 hodin herní kampaň (+ bonusové mise s klíči) a rozvíjí příběh původního Blood Dragon. Hra je pouze v angličtině a nenabízí ani české titulky.

 

 

Trials of the Blood Dragon má fajn příběh (nic extra, ale neurazí), který se nebere vážně (stejně jako původní díl Blood Dragon), grafické podání hry je dobré, její styl odpovídá původnímu Blood Dragonu. Celkem je k dispozici 27 různorodých hlavních misí + 5 bonusových misí, kde se snažíte získat klíče a pár dalších, které se odemknou po nalezení klíčů. Některé z nich jsou jednoduché, u některých budete proklínat i sami sebe, že jste tu hru vůbec začali hrát.
Hra nabízí a tajný konec. Návod na jeho odemčení se budu snažit dokončit co nejdříve.

 

 

Níže můžete zhlédnout kompletní záznam singleplayeru Trials of the Blood Dragon. Multiplayer tato hra nenabízí.

GAMEPLAY

[alert-note]POZOR, SPOILERY![/alert-note]

Příběh se odehrává v roce 2019 a hrajete za Roxanne a Slytera, děti legendárního Rexe „Power“ Colta. Před mnoha lety je opustila jejich matka, Elizabeth Darling a Rex se jí vydal hledat. Nikdy se už nevrátil. Roxanny a Slytera se ujme generál Mason Ryback a udělá z nich kybervojáky třídy Mark VI. Nejlepší vojáky na planetě, aby mu pomáhali s ochranou země. Sourozenci se tedy vydávají bojovat proti CIA (Communist Insectoid Aliens). Po pár misích zjistí, že vůdcem CIA je jejich otec, Rex Colt, který je ovládán mocí Killstar a rozhodnou se jej zachránit. To se jim povede. Nakonec příběhu Generál Mason Ryback odhalí, že není Generál, ale Elizabeth Darling a že vůbec není člověk, ale potomek Blood Dragon a všechny úkoly, které pro něj Rox a Sly plnili, měly účel zachránit její příbuzné a přivolat zbytek jejího druhu na planetu Zemi.


O BackPa

Jsem fanoušek herní série Far Cry již od prvního dílu. Stále si stojím za tím, že nejlepší multiplayer má první díl! Jsem také vlastníkem a hlavním redaktorem tohoto webu. V případě nějakého dotazu mě můžete kontaktovat emailem na backpa@far-cry.cz

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *