Doktorka Noore Najjar


Noore byla doktorkou spolupracující s humanitární organizaci v Kyratu již od prvních dní vlády Pagan Mina. Poté, co zjistila, že se na Kyratu porušují lidská práva, vydala prohlášení, ve kterých to odsuzovala. Pagan ji na to odpověděl „olivovou ratolestí“ (pozn. olivová ratolest je symbol míru). Slíbil ji, že to napraví, nabídl ji, že může přijet, společně s celou svoji rodinou a že společně dají dohromady tým expertů, vedoucí zlepšení podmínek na Kyratu. Noore pozvání do Paganova paláce přijala a se svým manželem a dvěma syny odletěla do Kyratu.

Pagan byl laskavý hostitel, všechno šlo hladce až do dne, kdy měla být prezentace. Protože, jak se ukázalo, byla to bouda sloužící ke zničení života Noore Najjar. Pagan totiž nechal unést její rodinu s tím, že jestli jim nechce dělat pohřeb, bude pro něho pracovat a dělat to, co ji nakáže.

Dr. Noore Najjar vede Arénu, ve které dohlíží na krvavé zápasy, obchoduje s lidmi – používá je jako bojovníky do Arény nebo otroky. Stará se o zpracování opia od Paula Harmona, vývoz Heroinu na západ a dovoz drog na Kyrat pod dohledem Paganovy pravé ruky – Yuma Lau.

 


O BackPa

Jsem fanoušek herní série Far Cry již od prvního dílu. Stále si stojím za tím, že nejlepší multiplayer má první díl! Jsem také vlastníkem a hlavním redaktorem tohoto webu. V případě nějakého dotazu mě můžete kontaktovat emailem na backpa@far-cry.cz

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Jedno zamyšlení nad “Doktorka Noore Najjar