Far Cry 4 uživatelská mapa: Resurrection


EDIT: Mapa dostala pár malých úprav a nyní je ve verzi 2.0.

Jedná se o velice povedenou mapu od českého tvůrce. Nabízí několik různých prostředí, její hratelnost je dobrá. Doporučuji ji hrát v kooperaci. Mapě prakticky není co vytknout. Herní doba je okolo 20 minut, záleží na stylu hraní. Řádkovač

Název mapy: Resurrection (2.0)
Platforma: PC
Tvůrce: ivo994
Cíl mise: útok
Vyváženo pro: sólo a kooperace
Popis: velká vzdálenost, žádný létající oblek.
Hodnocení mapy na: Ubisoft Community webu. Řádkovač OFICIÁLNÍ POPIS MAPY Již víme, že Ajay Ghale zabil dvojníka Pagana Mina, který se jmenoval Erik a pocházel z Austrálie. Jednoho dne Hurk zavolal Ajayovi, aby mu oznámil, že Erik nebyl posledním dvojníkem Pagana. Údajně k němu přišla cizí opice s obálkou a dopisem, kde nejmenovaný otrok píše o děsivých podmínkách otroctví místního Kyratského lidu ve staré zapomenuté části Kyratu a také o neznámém dvojníkovi, který se vydává za Pagana Mina a celou akci řídí. V obálce byla také mapa s vyznačeným letištěm k bezpečnému přistání malých letadel. Otrok na konci dopisu prosí případného nálezce o záchranu, protože většinu území hlídají plně vyzbrojení vojáci a není zde reálná šance uniknout. Ajay se rozhodl, že bez Hurka, ale s vojáky Zlaté stezky celou situaci prověří. Naplánovaná akce se v průběhu večera náhle zvrtla kvůli špatnému počasí. Letadlo první skupiny, které mělo dorazit na letiště první zřejmě havarovalo. Vaše letadlo naštěstí bez větších komplikací přistálo v pořádku. Okamžitě se vydáváte s celou vaší skupinou hledat zřícené letadlo do nedaleké oblasti, kde celou vaší skupinu přepadnou nepřátelé. Během přepadení jste stačil telefonicky informovat Hurka o aktuální situaci. Teď záleží pouze na něm, zda vám pomůže či nikoliv. Nakonec se pod vámi utrhne kus kamene a spadnete do propasti, kde ztratíte vědomí. Zázrakem přežijete, ale musíte se dříve nebo později dostat z propasti ven. Vaším hlavním cílem je zabít všechny nepřátele a případně zachránit všechny přeživší.

⇑Gameplay návod pro mapu Resurrection⇑

Řádkovač VERDIKT Jedná se o velice povedenou mapu od českého tvůrce. Nabízí několik různých prostředí, její hratelnost je dobrá. Doporučuji ji hrát v kooperaci. Mapě prakticky není co vytknout. Herní doba je okolo 20 minut, záleží na stylu hraní.

 • Jedná se o obrovskou mapu s močály, poli, lesy a skalami. 
 • Na mapě je nábojů a lékárníček poskromnu a často bývají hezky zašité, ale toto je dle mého názoru dobrý tah. V kooperaci to bude nutit k lepší spolupráci mezi oběma hráči. 
 • K získání nábojů, popř. abyste se dostali na mapě dál, musíte občas překonat i nějaké překážky – např. propast nebo si k nábojům doskákat přes sloupy. Toto beru jako další plus.
 • Na mapě jsou Sloni!…a další zvířata.
 • Pro někoho se může mapa zdát až moc těžká.
 • Ne všemi cestami se dostanete k cíli. Na mapě se nachází pár cest, kreré slouží pouze k získání zbraní nebo munice, což nemusí někomu vyhovovat, jelikož se pak musí vracet. U takovýchto cest se ale vždy nachází nějaké vozidlo.
 • Někomu může vadit, že tu není moc beden s municí nebo lékárníček.

A jak se mapa líbí Vám?

[poll id=“6″]


O BackPa

Jsem fanoušek herní série Far Cry již od prvního dílu. Stále si stojím za tím, že nejlepší multiplayer má první díl! Jsem také vlastníkem a hlavním redaktorem tohoto webu. V případě nějakého dotazu mě můžete kontaktovat emailem na backpa@far-cry.cz

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 zamyšlení nad “Far Cry 4 uživatelská mapa: Resurrection

 • Marek Harpoon

  Tahle mapa je jedna z najlepších avšak stále sa tam dá niečo upraviť. Letisko a respawny, iné maličkosti mi vadia preto sa pokúsim upraviť ju do môjho štýlu.

  • ivo994

   Ahoj, jsem rád, že se Vám moje mapa líbí a vůbec se nebráním jakýchkoliv úprav. Tato mapa je úplně první, kterou jsem kdy vytvořil v editoru Far Cry 4. Věřím, že zde najdete pár chyb nebo věcí, které jsem mohl udělat lépe. Dejte mi prosím vědět, až bude vaše úprava hotová a možná se tato mapa dočká i větších úprav.