Pagan Min


Pagan Min, rodným jménem Bang Min se narodil jako syn drogového šéfa střední úrovně v Hong Kongu. Rodina Minů byla bohatá, ale nebyla bez konfliktů. Paganova matka byla britský emigrant, Paganův smíšený původ způsobil jeho otci hodně hanby mezi kriminální elitou. Když pagan vyrostl, začal pracovat pro svého otce, ale ten byl „malá ryba ve velkém rybníku“ a Pagan měl větší ambice (Podobnost s Hoytem). Pagan viděl svého otce a jeho součastníky jako pozůstatky minulosti, dinosaury a že je čas to změnit. Pagan byl vždycky oproti jeho otci outsider. Takže po té, co byl jeho otec zabit, si vzal jméno Pagan Min – jméno po Barmském králi, který zabil svého otce. Tím ale nechtěl vyjádřit, že svého otce zabil, jenom se pojmenoval po muži, který to udělal.

Pagan vzal rodinné bohatství a vybudoval malou armádu. To ovšem nemoho dlouho zůstat bez povšimnutí, natož v rámci Zlatého trojůhelníku (jednoho z největších světových oblastí výroby opia, který se nachází mezi Maynamaru, Laosem a Thajskem). Paganův otec měl hodně mocné přátelé v rámci podsvětí a Pagan si z nich udělal mocné nepřátelé. Nedlouho po tom, co se Pagan dostal k moci „dinosauři“ vypsali odměnu za jeho hlavu. Pagan se tedy rozhodl utéct, útočiště nalezl v malém rozpadajícím se státě uprostřed občanské války – Kyratu – a věřil, že by se mohl stát spasitelem Kyratu. V roce 1987, jako arogantní 21-letý přišel do Kyratu a začal krvavé obléhání, které skončilo až po Paganaově usazení na trůn. Pagana namluvil Troy Baker, který je znám nejenom díky namlouvání postav ve hrách. Paganova moc sice byla velká, ale vznikaly odbojové jednotky. Ve vedení byl muž jménem Mohan Ghale. Nicméně Mohan a Pagan nebojovali jenom o zemi, ale taky o ženu jménem Ishwari. Poté, co Mohan zemřel, Ishwari s Ahjayem uprchla ze země a Pagan se stáhl do svého paláce a předal vedení Kyratu jeho šíleným guvernérům. Zde začíná příběh hry.


O BackPa

Jsem fanoušek herní série Far Cry již od prvního dílu. Stále si stojím za tím, že nejlepší multiplayer má první díl! Jsem také vlastníkem a hlavním redaktorem tohoto webu. V případě nějakého dotazu mě můžete kontaktovat emailem na backpa@far-cry.cz

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *