Far Cry 4 multiplayer – gameplay Stanoviště


Pro ty, co stále ještě neví, jak takový multiplayer ve Far Cry 4 vypadá a co od něho očekávat, jak to vypadá, když je možnost pouze 10ti hráčů, jsem natočil jedno kolo v herním režimu Stanoviště.

V tomto herním režimu musíte jako Zlatá stezka bránit stanoviště, zatímco Rakšasa se jej snaží obsadit.

 

Co se týče zobrazení serverů v průzkumníkovi, jakmile někde uvidíte 9/10 hráčů, tak se nemusíte zdržovat připojením, stejně to skončí hláškou „Relace je plná“, doporučuji hledat servery se 7 lidmi max. Další se většinou po chvíli dopojí. Nejlepší volbou je potom v průzkumníkovi nechat si automaticky vyhledat server s vaším výběrem mapy a herního modu.

I ve Far Cry 4 se stává, že když hrajete s kamarádem (kterého jste třeba pozvali do hry), tak Vás hra nedá do jednoho týmu. Často se mi stalo, že místo, aby do druhého týmu byl přesunut hráč, kterého nemám v přátelích, tak tam byl přesunut kamarád, a to i přes to, že se ten druhý hráč připojil později do hry a měl by tedy prioritně změnit tým on.

Výběr strany v lobby není možné.


O BackPa

Jsem fanoušek herní série Far Cry již od prvního dílu. Stále si stojím za tím, že nejlepší multiplayer má první díl! Jsem také vlastníkem a hlavním redaktorem tohoto webu. V případě nějakého dotazu mě můžete kontaktovat emailem na backpa@far-cry.cz

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *