Far Cry 4 místo – Náklaďák opilého Kanaka (Drunk Kanak’s truck)


Nevíte jak objevit místo Náklaďák opilého Kanaka? Souřadnice místa jsou x:642 y:676.

Abyste objevili místo zvané Náklaďák opilého Kanaka (Drunk Kanak’s truck), musíte využít bugu ve Far Cry 4, jelikož bod objevení této lokace se nachází pod zemí (Pravděpodobně to místo je možné objevit během poslední mise pro Longinuse). Řádkovač

Jako první se přesuňte do Shikharpuru, poté si na mapě označte místo jménem Královský sejf III. Jděte po cestě, jelikož potřebujete Tuk Tuk. Poté, co najdete Tuk Tuk, jeďte s ním až do vstupu ke Královskému sejfu 3, viz video. A zde nastává ta neobtížnější část – musíte totiž Tuk Tuk zaparkovat na schodech tak, aby jste se dostali pod texturu a pokuď nebudete mít opravdové stěstí, tak vám to nějaký ten čas zabere.

 Doporučuji si nasbírat i rostliny pro dlouhý dech pod vodou.

Jakmile se vám už povede dostat se pod textury, píchněte si injekci pro delší výdrž pod vodou, může se hodit.

Poté si na mapě označte místo Náklaďák opilého Kanaka (samozřejmě, vy tam budete mít pouze otazník bez názvu místa, ale stačí se řídit podle videa a screenů).

Následně seskočte ze zdi a plachtěte k Náklaďáku opilého Kanaka. Až budete těsně pod místem, resp. bude vám zbývat cca 80m (čím míň, tím líp, jelikož se můžete i utopit a tedy celé to opakovat znovu), otevřete padák. Objevíte se ve vodě, než se přehraje animace, tak to ubere pár vteřin. Nyní už jenom plavte nahoru k označenému místu.

Toť vše! Hodně štěstí a trpělivosti!

PS: Nevíte si rady s obsazením nějakého místa? Popř. víte, jak nějaké, obtížně dosažitelné, místo obsadit? Pošlete dotaz (screeny míst, které vám nejdou objevit) nebo návod, jak místo objevit na email backpa@far-cry.cz. Nezaručuji, že udělám návod na všechny místa, ale pokusím se jich udělat co nejvíce. Záleží nas tom, jestli najdu návod, popř. jestli se mi to nějak povede samotnému.

 


O BackPa

Jsem fanoušek herní série Far Cry již od prvního dílu. Stále si stojím za tím, že nejlepší multiplayer má první díl! Jsem také vlastníkem a hlavním redaktorem tohoto webu. V případě nějakého dotazu mě můžete kontaktovat emailem na backpa@far-cry.cz

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *