Far Cry 1: Nový skin pro Mačetu a AW50


Co se týče módů pro Far Cry 1, tak těch existuje opravdu hodně – od vzhledů pro objekty až k samostaným misím. Zde se jedná o dva nové vzhledy pro zbraně – Mačetu a odstřelovací pušku. Vzhled AW50 je inspirován vzhledem zbraně v CS GO – ASIIMOV. Autorem je člen z!p4.

Instalace

Instalace je velice jednoduchá. Před začátkem si zazálohujte původni Object.pak! S takto upravenou hrou můžete bez problém hrát na serverech s patchem 1.33 a 1.4. Pokuď ale budete chtít hrát na serveru s patchem 1.6, musíte vrátit zpět původní soubor Object.pak!

  1. Otevřte si složku FCData, ta se nachází na „C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Crytek\Far Cry\FCData“ . Ve Steam verzi Far Cry poté v  „C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\FarCry„.
  2. Pomocí WinRaru si otevřte soubor Object.pak a přejděte do složky Objects/weapons. Zde jsou další složky s názvy zbraní.
  3. Nyní přepište .dds soubory > Pro Odstřelovací pušku přetáhněte stáhnutý skin aw50.dds do složky „AW50“ a potvrďte OK. Pro změnu vzhledu mačety přetáhněte machete.dds do složky „machete„. Taky potvrdit stiskem OK.
  4. Toť vše. Nyní už stačí jenom spustit hru.

Náhled

Zbraně po úpravě vypadají takto:

Nutno podotknout, že jiný vzhled zbraní uvidíte pouze vy, ostatní, kteří tuto úpravu nemají, je uvidí tak, jak byly původně.

DOWNLOAD

Oba dva skiny si můžete stáhnou zde: Skin AW50 a Mačeta


O BackPa

Jsem fanoušek herní série Far Cry již od prvního dílu. Stále si stojím za tím, že nejlepší multiplayer má první díl! Jsem také vlastníkem a hlavním redaktorem tohoto webu. V případě nějakého dotazu mě můžete kontaktovat emailem na backpa@far-cry.cz

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *