Fairplayfc.eu – nové statistiky pro Far Cry 1


Před pár dny byl spuštěn nový web se zaměřením na multiplayer Far Cry 1. Web se drží jednoduchého vzhledu, ale statistik nabízí opravdu hodně. Dozvíte se tam, kolik hráčů jste jakou zbraní zabili, kolikrát jste zasáhli jakou část těla, vaši přesnost střelby, obsazených a zachráněných vlajek, zabiti granáty, autem a další statistiky.

Tento web podporuje statistiky ze serverů použivajících patch 1.4 nebo 1.6. Zatím nepodporuje získávání detailních statistik ze všech serverů (je na to potřeba prográmek, který si musí admini vložit na jejích server), ale pracuje se na rozšiřování počtu serverů. Fairplayfc servery jsou plně podporovány.

Dále si z webu můžete stáhnout mnoho multiplayerových map, které se zatím ještě hrají. Popř. si můžete stáhnout LR-Addon, který vám mapu automaticky stáhne při připojení k serveru.

Nyní jsou dostupné 2 weby se statistikami z multiplayeru Far Cry 1 – http://fairplayfc.eu a http://farcry.trackbase.net

Fairplayfc.eu je zatím stále ve vývoji!


O BackPa

Jsem fanoušek herní série Far Cry již od prvního dílu. Stále si stojím za tím, že nejlepší multiplayer má první díl! Jsem také vlastníkem a hlavním redaktorem tohoto webu. V případě nějakého dotazu mě můžete kontaktovat emailem na backpa@far-cry.cz

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *