Herní trailer, obrázky a datum vydání Far Cry 5


Konečně nadešel čas, který očekávali všichni fanoušci  Far Cry série, aneb Ubisoft zveřejnil první herní trailer k Far Cry 5, včetně několika obrázků a data vydání!

Far Cry 5 výjde 27.2.2018 na PS4 Pro, PS4, Xbox One (včetně Xbox Scorpio) a PC. Far Cry 5 se odehrává v Americe, v Montaně. Super zprávou je, že Far Cry 5 půjde hrát jak sólo, tak v kooperaci s dalším hráčem, včetně hlavního příběhu. Postup v příběhu se bude ukládat pouze hostiteli. Vývoj hry mají na starosti studia Ubisoft Montreal, Ubisoft Toronto, Kiev, Shanghai a Reflections. Hlavním příběhem je boj proti fanatickému náboženskému kultu, který násilně převzal Hope County. Musíte městečko osvobodit od těchto trýznitelů. Nebudete na to sami, pomůžou Vám i lidé v městě. Boje budou probíhat jak na zemi, tak na nebi. Ovladatelná vozidla budou letadla, vrtulníky, lodě, jeřáby, traktory, auta. Opět i ve Far Cry 5 budete postupně zabírat různá místa a pomáhat tak obyvatelům Hope County získat zpět jejich půdu. Pokuď se zrovna nebudete chtít věnovat příběhovým misím, můžete si např. zarybařit nebo jít na lov divoké zvěře.Novinkou ve Far Cry 5 je i možnost upravit si vzhled hlavní postavy, která je zástupce šerifa. Dle vaších rozhodnutí se bude odvíjet i aktuální situace ve hře, každé vaše rozhodnutí zapříčiní nějakou reakci, ať už dobrou, nebo špatnou. Zaútočíte tiše – budete čelit menšímu odporu, zaútočíte v rambo stylu? Připravte se na smršť granátů, pušek a nepřátel! Houpe County budete moct volně prozkoumávat již od úplného začátku hry.Ve hře budou jak střelné zbraně, tak i nože, včetně baseballové pálky. Pokuď budete v boji potřebovat pomoc, můžete si přivolat nějaké posily ze strany odporu, včetně zvířete! Ano, i ve Far Cry 5 si budete moci ochočit zvíře – psa Boomera (fuck yea!), se kterým se můžete pomazlit.

Do Far Cry 5 se vrátí i hodně hráči vyžadovaný editor map, více informací o editoru Ubisoft zveřejní brzy, ale měl by oproti předchozím dílům obsahovat nové prvky.

Far Cry 5 si můžete předobjednat např. na X-zone.


TRAILERY S CZ TITULKY

OBRÁZKY K FAR CRY 5 


O BackPa

Jsem fanoušek herní série Far Cry již od prvního dílu. Stále si stojím za tím, že nejlepší multiplayer má první díl! Jsem také vlastníkem a hlavním redaktorem tohoto webu. V případě nějakého dotazu mě můžete kontaktovat emailem na backpa@far-cry.cz

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *