Stream PC verze Far Cry Primal


1.3.2016 vychází Far Cry Primal na PC a pokuď nenastanou nějaké technické potíže, jako např. u Far Cry 4, kdy mi 30 minut před příjezdem kurýra vyhořela základní deska s procesorem, tak v dopoledních hodinách spustím živý stream. Přesný čas Vám neřeknu, ale můžete začít sledovat můj YouTube kanál, kdy by Vám poté mělo na email přijít oznámení o tom, že začal stream.

Hrát budu, odhaduju, na střední detaily při rozlišení 720px@60fps a v tomto nastavení budu také vysílat. Jak jsem psal na Facebooku, tak streamovat budu v době, kdy budu mít čas, takže to klidně může být od 10h do 13 hodin, pak pauza a pak pozdějí další stream/y, ale taky může dojít k nečekanému přerušení vysílání, když mě budou pracovně potřebovat (bohužel, jsem v práci). Ale pokuď vše půjde, jak má, měl by jeden stream trvat cca 2-4 hodiny a denně by jich mělo být hned několik (Prostě budu přenášet můj gameplay). Pokuď nestihnete nějaký stream a budete jej chtít zkouknout, tak na YouTube budu mít záznam.

K těm detailům – Bohužel nemám PC na to, abych mohl Primal hrát na Ultra detaily při FullHD@60fps, nehledě na to, že moje 8Mb linka by FullHD přenos, v dobré kvalitě streamu, nezvládla. Navíc YouTube stejně používá kompresi, tak rozdíl v grafice mezi Ultra a Střední byste poznali maximálně tak při počtu keřů nebo mlhy. Navíc, kdo chce, tak si může Far Cry Primal koupit a zahrát na Ultra detaily sám, pokuď na to má stroj.

STREAM


O BackPa

Jsem fanoušek herní série Far Cry již od prvního dílu. Stále si stojím za tím, že nejlepší multiplayer má první díl! Jsem také vlastníkem a hlavním redaktorem tohoto webu. V případě nějakého dotazu mě můžete kontaktovat emailem na backpa@far-cry.cz

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *