Soutěž o merch k Far Cry 5!


Opět je tu další Far Cry a tak stejně, jako od dob Far Cry 3, je tu i další soutěž! A o co, že se bude soutěžit? Kolik bude výherců?

Bude se soutěžit o Trička (velikosti jsou M, L, XL), kšiltovky, voňavku do auta, podtácky a otvírák na láhve ve tvaru medvědí lebky, který si můžete přišroubovat na stěnu, nebo kdekoliv uznáte za vhodné.
Každý výherce obdrží po jednom kusu z každého. Výherce bude po skončení soutěže kontaktován a bude mít 48 hodin na poslání adresy, kam zaslat výhru, jinak bude vybrán výherce jiný. Co se týče velikosti triček, tak to potom sdělí výherce v emailu. Berte na vědomí, že v případě, kdy bude zájem o stejnou velikost trička u více výherců, tak dostane přednost výherce, který se ozval jako první. 


Věci do soutěže věnovalo české zastoupení Ubisoftu, Playman.


 JAK SE ZAPOJIT DO SOUTĚŽE?


Jednu sadu získá jeden z fanoušků na mém Twitch kanále, který najdete „zde„. Soutěž na Twitchi bude probíhat následovně: Během několika streamů položím nějaké otázky, týkající se Far Cry 5 a diváci pak své odpovědi odešlou na email. který napíšu do chatu.  Vaše odpovědi se sčítají a čím více otázek zodpovíte, tím větší šanci na výhru máte. Výherce bude vylosován náhodně. Každá správná odpověď je jeden vstup do soutěže. Do předmětu napište „Far Cry 5 – Twitch soutěž“.


Druhého a třetího výherce budu losovat ze zaslaných obrázků. Stačí udělat nějaký nádherný screenshot z Far Cry 5 a poslat mi ho na email backpa@far-cry.cz. Do předmětu napište „Soutěž Far Cry 5“. Výhercem bude ten, jehož screenshot se mi bude nejvíce líbit. 
Každý může do soutěže zaslat pouze jeden obrázek! Pokuď jich pošlete více, bude platný pouze ten první.
Soutěž bude probíhat od 18.4.2018 do 18.5.2018. Zúčastnit se můžou všichni, jejíchž dodací adresa bude v české nebo slovenské republice. Každý výherce obdrží:

  • 1 Tričko
  • 1 Kšiltovku
  • 1 voňavku
  • 1 otvírák na láhve
  • 2 podtácky

Soutěž ukončena. Vítězové byli kontaktováni! Výherní obrázky zveřejněny na Facebooku. Twitch soutěž vyhlášena na Twitchi.


O BackPa

Jsem fanoušek herní série Far Cry již od prvního dílu. Stále si stojím za tím, že nejlepší multiplayer má první díl! Jsem také vlastníkem a hlavním redaktorem tohoto webu. V případě nějakého dotazu mě můžete kontaktovat emailem na backpa@far-cry.cz

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *