Soundtrack a herci postav ve Far Cry 5


Zajímá vás, jaký herec ztvárňuje kterou hlavní postavu a kdo se postará o soundtrack? Ubisoft zveřejnil jméno člověka, který se postará o soundtrack k Far Cry 5. Soundtrack do hry složí Dan Romer. Romer má za sebou již řadu hudebních doprovodů k filmům i seriálům.
Dan Romer byl producentem i písní jako jsou „Say Something“ od A Great Big World nebo „Treat You Better“ od Shawn Mendes.Soundtrack bude mít 10 hudebních motivů, které budou vyjadřovat jak ideály kultu, tak i nevěřících. Jak je již zvykem z předchozích dílů  Far Cry, tak i Far Cry 5 bude mít rádio, které můžete poslouchat např. při jízdě auty. Resp. ve hře budou nejméně 2 rádiové stanice, ze kterých si hráč bude moct vybrat – jedna je zaměřená hlavně na propagandu kultu, druhá už je volnější a vhodná pro lidi, kteří nechcou stále dokola poslouchat propagaci kultu. Každá oblast bude mít svůj styl hudby, např. v Whitetail Mountains budete moct slyšel spousty pankové a metalové hudby, ale např. v  Henbane River bude 50 a 60kový rock a doo-wop. 

Během závodů a některých dalších soutěží ve hře bude znít i speciálně vytvořený soundtrack pro tyto události od kapely Road Vikings.Co se týče herců a hlasů postav, tak Otce, Josepha Seeda ztvární Greg Bryk, Nicka Reye poté Steve Byers, pastora Jeromeho Jeffriese Martin Roach a Grace Amstrong Murry Peeters.

 


O BackPa

Jsem fanoušek herní série Far Cry již od prvního dílu. Stále si stojím za tím, že nejlepší multiplayer má první díl! Jsem také vlastníkem a hlavním redaktorem tohoto webu. V případě nějakého dotazu mě můžete kontaktovat emailem na backpa@far-cry.cz

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *