Playman hacknut! Získejte krabicovky zdarma!


Hackeři již několikrát hackli obchod PlayClub a umožnili tak hráčům získat krabicové verze her zdarma! Teda vlastně za cenu poštovného!

Přiznávám, nadpis a úvodní popisek je trochu bulvární, ale přimělo vás to rozkliknout tento článek, že? 🙂
Celá věc se má tak, že Playman má na Facebooku stránku zaměřenou na hru Homefront: The Revolution, na které zveřejňuje, kdy mají v obchodě PlayClub nějakou hru zdarma, případně za hodně sníženou cenu.

 

A důvodem, proč na stránku o Far Cry píšu článek zaměřený na jinou hru je ten, že první hrou zdarma bylo právě Far Cry Primal a tak je tedy možné, že budou zdarma i nějaké jiné díly z této herní série. Což může někomu přijít vhod, pokuď Vám nějaký díl chybí a rádi byste si ho pořídili, ale nechcete si kupovat digitální verzi.

JAK ZÍSKAT HRY ZDARMA?

Pokuď tedy chcete být informování o tom, kdy je nějaká hra zadarmo, stačí jenom „lajknout“ jejich stránku na Facebooku:

A pamatujte, že čím více bude mít stránka fanoušků, tím více her bude zdarma!

Hry zdarma jsou limitovány počtem kusů, proto se dlouho nerozmýšlejte, každá minuta navíc vás může stát hru, o kterou jste měli zájem 🙂


O BackPa

Jsem fanoušek herní série Far Cry již od prvního dílu. Stále si stojím za tím, že nejlepší multiplayer má první díl! Jsem také vlastníkem a hlavním redaktorem tohoto webu. V případě nějakého dotazu mě můžete kontaktovat emailem na backpa@far-cry.cz

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *