Jak rozlehlý bude Primal?


 

Zpočátku se zdálo, že Far Cry Primal bude jenom doplňkový díl, něco jako Blood Dragon a tedy bude mít relativně malou rozlohu a krátkou kampaň. To záhy ale Ubisoft vyvrátil, když zveřejnil informaci, že Primal bude samostatná hra a ne pouze dodatek. Před pár dny toto prohlášení upřesnil kreativní ředitel Maxime Beland, jež zveřejnil informaci, že Primal bude stejně rozsáhlý jako předchozí Far Cry 4 a to jak rozlohou Orosu, tak délkou kampaně. Samozřejmostí jsou vedlejší mise. Z gameplay videí to jsou např. hledání jeskynních maleb, náramků, záchrana rukojmích ze spáru kanibalského kmene Udam a mnoho dalších.

Jak už víme, tak Primal přeci jenom bude o něco ochuzen – nebude totiž obsahovat ani editor (což je opravdu škoda), ani multiplayerové prvky. Takže hon na mamuty s kamarády se konat nebude. 


O BackPa

Jsem fanoušek herní série Far Cry již od prvního dílu. Stále si stojím za tím, že nejlepší multiplayer má první díl! Jsem také vlastníkem a hlavním redaktorem tohoto webu. V případě nějakého dotazu mě můžete kontaktovat emailem na backpa@far-cry.cz

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *