Yuma Lau


Vražedná taktička, generálka Paganovy Královské armády a jeho pravá ruka. Yuma a Pagan se znají již od dětství, její otec byl vysoce postavený člen Triád v Hong Kongu. Ale když byl zabit při zásahu Interpolu, včetně její matky, tak stavající stav čínského podsvětí byl úplně roztříštěný, což vedlo k novým vůdcům a konfliktům. Do vedení nastoupil Gang Min, otec Pagana. Je nejasné, jestli to bylo bezzištné, nebo aby měl nějaký zisk ze zločinecké rodiny Lau, Gang Min vzal osiřelou Yumu do svoji péče a nechal ji vyrůstat společně s Paganem, ten ji bral jako svoji malou sestřičku. Pravděpodobně to měl být strategický krok, protože Yuma měla získat masivní sumu peněz jejícho zesnulého otce, až ji bude 18. Když se blížily 18 té narozeníny Yumy, chtělo ji několik můžů. Každý z nich ji chtěl hlavně kvůli penězům, které měla získat. Každý z nich měl nějakou kriminální historii a měli „jméno“, aby se mohli s Yumou seznámit. Např. Ong Tee Ling, Zhang Si a Peter Chuong. Na 18té narozeniny Yumy byla jejich těla nalezena bez hlav. Rodina Min za to byla nepřímo obviňována, ale nikdy nebyla usvědčena. Říká se, že ty vraždy si objednal Pagan Min, jako akt věrnosti a lásky k Yumě. Pagan stejně jako jeho otec, kterého nenáviděl, svoji „laskavost“ udělal za určitým účelem. Zabití těch třech bylo dostatečnou motivaci Yumy k tomu, aby mu začala důveřovat a pak, když Yuma dostala peníze, odkázal ji, aby investovala do vojenského tažení, které by vedlo k jeho převzetí vlády nad Kyratem.
Poté, co získal Kyrat, jmenoval Yumu jako generálku Královské Armády. Yuma má na starosti vězení pro politické vězně v horách nazvané Durgesh.

 


O BackPa

Jsem fanoušek herní série Far Cry již od prvního dílu. Stále si stojím za tím, že nejlepší multiplayer má první díl! Jsem také vlastníkem a hlavním redaktorem tohoto webu. V případě nějakého dotazu mě můžete kontaktovat emailem na backpa@far-cry.cz

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *