Vůdci Zlaté stezky: Amita a Sabal


Vůdci Zlaté stezky, každý má ale jinou představu o tom, jak by se měl Kyrat osvobodit a vést. Jsou důležitou části příbehu Far Cry 4.

Amita

Amita nikdy nepoznala své rodiče, byla vychována jejím strýcem a tetou, oba dva podpořili Zlatou stezku pod vládou svého milovaného vůdce – Mahan Ghale. Nicméně, Amita nikdy neměla Mohana ráda, nenávidí jeho odkaz. Připadalo ji, že Mohan bojoval za zachování tradic Kyratu a v případě, že by vyhráli, její země by stále byla utlačována tradicemi. Amita je součástí nové generace Zlaté stezky a společně se Sabalem stojí za návratem síly pro povstáni proti Pagan Minovi. Je to první žena, která oficiálně vstoupila do řad Zlaté stezky se „zbraní v ruce“. Cvičila a bojovala po boku mužů a vlastně dělala všechno to, co muži. Brzo si uvědomila, že Zlatá stezka selhává, protože nemají dostatek prostředků k vedení války. Amita ví, že nezávislost Zlaté stezky nepřinese potřebné peníze. Za tímto účelem chce využít prosperujícího obchodu s drogami k financování Zlaté stezky. Amita plánuje strategii povstání dopředu a zvyšuje svůj přínos pro Zlatou stezku. Nicméně i přes mnoho úspěchu musí dokazovat svojí sílu, jelikož i Sabal má svoje stoupence.

 Sabal

Sabal vyrostl v době rozvrácené Zlaté stezky. Mohan zemřel, když Sabal byl ještě dítě a během svého dospívání zbožňoval Mohanův odkaz. Od doby, co je dostatečně starý na vedení Zlaté stezky, se pokuší o obnovení éry, kdy Zlatá stezka byla skutečnou hrozbou pro Pagan Mina. Sabal byl klíčovou součástí pro umístění povstání zpátky na trať. Sabal je tradicionalista. Vidí hodnoty v historii a Mohanově odkazu a je přesvědčen, že Kyrat potřebuje tradice, aby přinesl lidem mír. Sabal se často snaží o morální vedení a využívání náboženských textů a učení Kyra jako politický nástroj, který má vést k jeho převzetí vedení Kyratu. Jeho názory jsou v přímém rozporu s názory Amity. Osobně se podílel na tom, aby Bhadra byla jmenována jako další Tarun Matara. Věří, že tradice přináší ochranu před zlem a zároveň zajistí štěstí a prosperitu.

 


O BackPa

Jsem fanoušek herní série Far Cry již od prvního dílu. Stále si stojím za tím, že nejlepší multiplayer má první díl! Jsem také vlastníkem a hlavním redaktorem tohoto webu. V případě nějakého dotazu mě můžete kontaktovat emailem na backpa@far-cry.cz

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *