Ubi mapa – Not Under My Watch!


    • Ubisoft na svém community webu pravidelně dává hráčům různé úkoly, v zatím posledním úkolu museli hráči do 2.3.2015 odehrát minimálně 5 400 000x uživatelské mapy, což splnili. Jako odměnou nyní nejsou artworky, ale mapa od herního návrháře Far Cry 4 – Pierre-Luc Jutras Gouin.
  • Mapa je dostupná na všechny platformy a „zde“ si můžete mapu přidat do oblíbených a potom ve hře zahrát (odpadá tak zdlouhavé vyhledávání mapy)- Samozřejmě, mapu si poté můžete z oblíbených i odebrat.
  • A teď čistě můj názor na tuto mapu: Jedná se o docela povedenou mapu, ale stále se mi zdá taková… no nedotažená, chybí ji detaily a i velice jednoduše se zbavíte všech nepřátel, a to bez spuštění polachu. Ale to pro někoho může být i plus, navíc mapa vypada stejně jak na konzolích, tak na PC.
  • Začínáte s odstřelovací puškou s tlumičem, pistolí s tlumičem a může po cestě sebrat i luk.
  • Pokuď máte zájem si zahrát i moje mapy, tak seznam mých map, včetně popisu a videí najdete „zde„.

Gameplay mapy Not under my watch!

 


O BackPa

Jsem fanoušek herní série Far Cry již od prvního dílu. Stále si stojím za tím, že nejlepší multiplayer má první díl! Jsem také vlastníkem a hlavním redaktorem tohoto webu. V případě nějakého dotazu mě můžete kontaktovat emailem na backpa@far-cry.cz

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *