Ajay Ghale


Ajay Ghale(Ejdžej Geil) se vrátil do Kyratu, aby splnil poslední matčino přání. Ta si přála, aby její popel umístil do Lakshmany, aby se tak po 25 letech mohla vrátit zpět do své rodné vlasti. Jeho otec, Mohan Ghale zemřel, když byl Ajay ještě dítě. Ishwari, matka Ajaye, poté uprchla ze země. Po návratu na Kyrat se dostanete do povstaleckého odboje proti Pagan Minovi nazvané „Golden Patch“ (Zlatá stezka), která má více vůdců a vy svými činy určíte, kdo bude vést Zlatou stezku při osvobozování Kyratu.
Ajay je čestným hostem Pagana, protože mu může říct mnoho o jeho matce a proto ho chce mít u sebe, na druhou stranu je to syn jeho bývalého rivala a může mu dělat problémy, takže se musí rozhodnout, jak s ním naloží. Pagan k Vám bude mít osobní vztah, kterému nebudete rozumět a to používá jako zbraň proti Vám. Pagan je zábavný, okouzlující, ale i děsivý a zlý.

 


O BackPa

Jsem fanoušek herní série Far Cry již od prvního dílu. Stále si stojím za tím, že nejlepší multiplayer má první díl! Jsem také vlastníkem a hlavním redaktorem tohoto webu. V případě nějakého dotazu mě můžete kontaktovat emailem na backpa@far-cry.cz

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Jedno zamyšlení nad “Ajay Ghale