Far Cry 4 Shanath

Shanath aréna |29.10.2014|BackPa







Místo zvané Shanath aréna se nachází ve středozemí s má jej na starosti Dr. Noore Najaar, která pořádá zápasy, ve kterých je na konci pouze jeden živý vítěz.
  • Noore zápasy pořádá, jelikož její rodinu unesl PAUL DE PLEUR a hrozí ji jejích zabitím, pokuď nebude činit to, co on chce.
  • Ve hře se dostanete do Arény ve Shanath díky Yogi a Reggie, kteří Vás tam nechají odvést (Po příchodu do domova, kde žil s matkou před jejícm útěkěm z Kyratu zjistí, že se v domě usídlili Yogi a Reggie, ti vás po chvíli rozhovoru omráčí sedativem v injekci) po tom, co se vrátíte do domova Ajaye a jeho matky.
  • V příběhu hry musíte přežít 5 kol ve Shanath aréně .
  • Ze startu bojujete proti zvířatům a pár protivníkům a končí to střetem s obrněným vojákem a několika po zuby ozbrojenými muži Pagan Minovy Royal Army.
  • Jako první zbraň máte obyčejný nůž a Vaší další zbraní bude ta, kterou získáte od někoho z padlých protivníků.
  • Po úspěšném "seznámení" s arénou bude bojiště i nadále zpřístupněno a budete moct hrát 3 herní režimy :
    Battles
    Endless
    Weapon challenge
    Zatím jsem nenarazil na více informací o čem tyto úkoly budou, ale jakmile na ně narazím, tak info dopíšu, to samozřejmě platí i o Shanath aréně.

  • Počet zobrazení: 4256.

    
    

    VYHLEDÁVÁNÍ NA WEBU

    Web s informacemi o herní sérii Far Cry – Far-Cry.cz
    TOPlist
    počítadlo.abz.cz

    Web zaměřený na herní sérii Far Cry, aktuálně na Far Cry 4, včetně návodů. Autorem je BackPa.

    Odkazy: www.farcry3.cz; www.farcry2.cz; www.farcry.cz; Modifikace FC; Farcryrozhled
    Další weby s tématikou Far Cry 4 : FARCRYS.CZ
    Oficiální stránka v EN jazyce: farcry4.com
    Ostatní weby: Modtut.net

    Locations of Site Visitors
     Google+
      FaceBook
     Twitter
     YouTube
    E-mail
    Pokuď máte zájem, přidejte se do skupiny na Facebooku - Far Cry 4 CZ/SK. Najdete tam obsah, který na webu není, např. screeny, nějaké krátké útržky informací, které nejsou na článek atd. Díky.