image-1

Zbraně ve Far Cry 4| 7.10.2014 | BackPa


Sepsal jsem seznam zbraní, které se ve hře budou vyskytovat. Skoro všechny zbraně se budou dát, apsoň částečně, modifikovat (tlumič, skin zbraně, zvětšený zásobník, mířidla) a hodně jich tam už bude modifikovaných (a jinak pojmenovaných) a získáte je za splnění úkolu.
A kolik zbraní je ve Far Cry 4? Celkem jich bude 61!

Pistole, Revolver

image-1 Klasickým pomocníkem při řešení problému s nepřáteli je pistole, která po přidání tlumiče a nějakého toho zaměřovače z Vás udělá "neviditelného" zabijáka. Ve hře budou M-712, 1911, 6P9, A.J.M. 9 (pistole z Blood Dragon) a signální pistole. Nevýhodou je pouze použití na kratší vzdálenosti, tento nedostatek potom řeší ....Linka

Odstřelovací puška

image-1 ..odstřelovací puška, se kterou se usadíte na protějším kopci v křoví a v klidu si odstřelujete nepřátele jednoho za druhým. Při použití tlumiče můžete sledovat, jak nepřátele zmateně pobíhají a snaží se Vás bezúspěšně nalézt. Ve hře naleznete SVD, M-700, Z93.

KUKRI a VRHACÍ NOŽE

image-1 Jedinečný nůž, který se používá napříč Kyratem. Se stejnou lehkostí, s jakou se s ním můžete prosekávat hustými porosty, můžete posílat své nepřátele k zemi. S vrhacími noží se nemusíte k protivníkovi plížit tělo na tělo, stačí být od něj pár metrů. Tiché a rychlé zbavování se nepřátel.

AUTOMATICKÁ KUŠE a LUK

image-1 Tato Kuše Vám díky zásobníku na 6 šípu a automatického natahování tětivy zajistí tiché a rychlé zabití několika nepřátel, aniž by si Vás někdo všiml a budete ji hodně často používat, pokuď se rozhodnete pro tiché zabíjení. Kuše je jedním z taháků hry. Ve hře budou dostupné 2 typy luků.

MG42

image-1 Zbraň pocházející z dob Druhé světové války. Tento německý kulomet dostal přezdívku "Hitlerova cirkulárka". Řekl bych, že si umíte představit, proč asi.

Minomet, rpg a C4

Linkaimage-1 image-1 Po absenci ve třetím díle se zde opět objeví Minomet. Hodně lidí ho nesnáší, hodně lidí ho miluje, není divu, když jednou dělostřeleckou minou zabíjete několik nepřátel v místě jejího dopadu a to z bezpečné vzdálenosti. Střelba z minomometu probíhá tak, že před výstřelem se pohled přepne do ptačí perspektivy a ve středu obrazovky se Vám zobrazí místo dopadu. RPG je na tom podobně, ale proti vozidlům se společně s C4 hodí dokonale.

P416

image-1 Hodně silná a přesná zbraň, strochou praxe můžete nepříteli ustřelit ucho na 100 metrů

Plamenomet

image-1 Opět se ve hře objeví již známý plamenomet. Lze s ním zažít hodně úsměvu při podpalování konopných polí, ale také při podpalování míst kolem nepřátel a sledovat, jak se bezmocně snaží utéct z ohniska plamenů. Vhodný taky na rychlý boj se zvěří.

Vector .45 ACP

image-1 V mrazivých částech Himalájí se Vám zimou třese každá část těla, ale díky vysoké kadenci a nízkému zpětnému rázu této zbraně se nemusíte obávat, že byste svůj cíl minuli.

Granát, Molotov, granátomet M-79 a GL-94

image-1 Zde snad netřeba popisu, jednoduše hodně nebezpečná věc, kterou si můžete schovávat po kapsách a zabíjet jím několik nepřátel najednou, nebo ničit překážky v cestě. S granátomety potom můžete odstřelovat vzdálenější cíle. S molotovem můžete podpálit okolí okolo protivníků a tím je vyhnat z jejich krytů.

Sloni a ostatní zvěř

image-1 image-1 Inu, nejedná se o typickou "zbraň", ale dokáže nepřátelům pořádně zatopit, jelikož Sloni Vám v boji mohou pomoct zbavit se nepřátel, které Slon buď rozdrtí svými chodidly, nebo je naučí létat svým chobotem a vy z jeho hřbetu můžete ostatní odstřelovat třeba brokovnicí. Slon ale není jediný, kdo Vám může v boji pomoci. Stačí mít u sebe kousky čerstvého masa a ty pohodit mezi nepřátele. Nebude to trvat dlouho a za vůni masa přiběhne nějaká ta dravá šelma, která neodmítne ani chuť lidského masa. image-1

Harpuna

image-1 Novinkou je i Harpuna, jedná se o velice silnou zbraň, kde jedním dobrým výstřelem zabijete nepřítele, zničíte vozidlo, k věčnému spánku pošlete Medvěda. No její dokonalost kazí pouze pomalé nabíjení.

Brokovnice

image-1Stejně jako v předchozím díle v tomto budou dosupné brokovnice. Najdete zde dvojhlavňové, jednohlavňové a s krátkou hlavni. Např. M133, 1887. A model s nábojem .700 Nitro.

AK-47

image-1Účinná zbraň, která ale "kope".

F1

STG-90

MS16

A2000

MP5

PKM

U100

MP34

image-1Linka
Počet zobrazení: 12052. Aktualizováno 16.10.2014
VYHLEDÁVÁNÍ NA WEBU

Web s informacemi o herní sérii Far Cry – Far-Cry.cz
TOPlist
počítadlo.abz.cz

Web zaměřený na herní sérii Far Cry, aktuálně na Far Cry 4, včetně návodů. Autorem je BackPa.

Odkazy: www.farcry3.cz; www.farcry2.cz; www.farcry.cz; Modifikace FC; Farcryrozhled
Další weby s tématikou Far Cry 4 : FARCRYS.CZ
Oficiální stránka v EN jazyce: farcry4.com
Ostatní weby: Modtut.net

Locations of Site Visitors
 Google+
  FaceBook
 Twitter
 YouTube
E-mail
Pokuď máte zájem, přidejte se do skupiny na Facebooku - Far Cry 4 CZ/SK. Najdete tam obsah, který na webu není, např. screeny, nějaké krátké útržky informací, které nejsou na článek atd. Díky.