První informace o Far Cry 5 + datum prvního traileru


Před pár dny se na redditu objevily údajné informace z nadcházejícího Far Cry 5.

AKTUALIZACE

Ubisoft potvrdil, že Far Cry 5 se bude odehrávat v městečku zvaném Hope County v Montana. První trailer máme očekávat v Pátek 26.5.2017 v 15:00.


PŮVODNÍ ČLÁNEK

A co že náš ve Far Cry 5 čeká? Inu, na Dinosaury nebo western máme zapomenout, hra se totiž odehrává v moderní době v Montaně, kde se nachází náboženský kult, který si myslí, že se blíží konec světa a připravují se tedy na něj a nutí tento názor všem ostatním. Budou nás tedy čekat moderní zbraně, moderní vozidla, hornatý terén, ale i údolí. Hlavním záporákem by měl být kněz, který podle propagačního videa a informací z roku 2016 v jedné ruce drží zbraň a v druhé bibli (Longinus? :D) a navíc mu chybí většina zubů. Ve hře by to ale neměl být jediný záporák. Jedna postava byla podobná Tomu Cruisi. Hra bylo přirovnána k Outlast 2, kde se taky nacházely náboženské kulty. Ve hře by se měla objevit i hipisácká žena, se kterou možná bude ve hře romance, nebo vám minimálně bude dávat nějaké úkoly.

Jsou tyto informace pravdivé, nebo naopak je to lež? Inu, nejpozději se detaily ohledně Far Cry 5 dozvíte na letošní E3, která se koná v Červnu. Ubisoft bude mít konferenci 12.6.2017 od 22:00.

Far Cry 5 si budete moct předobjednat např. na X-zone.


O BackPa

Jsem fanoušek herní série Far Cry již od prvního dílu. Stále si stojím za tím, že nejlepší multiplayer má první díl! Jsem také vlastníkem a hlavním redaktorem tohoto webu. V případě nějakého dotazu mě můžete kontaktovat emailem na backpa@far-cry.cz

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 zamyšlení nad “První informace o Far Cry 5 + datum prvního traileru