Rozbor obrázků za Far Cry 5


Dneska Ubisoft zveřejnil 2 nové obrázky z Far Cry 5. Pojďme se na ně tedy podívat blíže.


Z dříve zveřejněných teaser videí jsme se dozvěděli, že Far Cry 5 se bude odehrávat v městečku zvaném Hope County v Montaně. Co ale můžeme vyčíst, z dnes zveřejněných, obrázků?

Z obrázků se dá usoudit, že ve hře budou minimálně, co se týče zbraní, Brokovnice, RPG, Luk, Nůž, Revolver, pistole M1911 a útočná puška M5. Dále obrázek vyvrací zasazení do 19. století a western. Nějakou větší roli ve hře bude mít náboženství, což symbolizuje kostel, takže záporáci pravděpodobně budou věřící fanatici. Co se týče prostředí, tak nás čekají jak louky, pole, tak i zasněžené oblasti (není potvrzeno, jestli budou volně přístupné, jako ve Far Cry Primal.) V pozadí, pod poslední hvězdičkou, si můžete všimnout rádiové věže – že bychom si odemykali mapu deaktivací těchto stanic? Vpravo se nachází nějaký statek, to může být náhrada za kempy v předchozích dílech. Z vozidel lze zatím vidět pouze červený pick-up, traktor, kamión, osobák a dva typy letadel – jedno s možností přistát na vodě. Jaká všechna vozidla půjde ovládat, to zatím není známo. Ještě méně je známo o zvířatech ve Far Cry 5, prakticky jediné potvrzené je Vlk.


[Celkem: 4    Průměr: 4.5/5]

O BackPa

Jsem fanoušek herní série Far Cry již od prvního dílu. Stále si stojím za tím, že nejlepší multiplayer má první díl! Jsem také vlastníkem a hlavním redaktorem tohoto webu. V případě nějakého dotazu mě můžete kontaktovat emailem na backpa@far-cry.cz

Leave a comment