Prvních 15 minut z Far Cry Primal


Během dneška by se měly objevovat nějaké nové informace o Far Cry Primal. Zatím si můžete zhlédnout prvních 15 minut z beta verze hry. V článku, kromě prvních 15ti minut, přidána i další gameplay videa.

Far Cry Primal začíná scénou, kdy se Takkar, Dalso a pár dalších lovců z kmene Wenjů vydávají na lov Mamuta, doufajíc, že po několikadenním hladovění konečně něco uloví a budou se moct najíst. A tak se Takkar se skupinkou lovců snaží odlákat menšího Mamuta od jeho skupiny, ale jak už bývá zvykem, lov nevyjde přesně podle plánu a po útoku Šavlozubého tygra Takkar příjde nejen o všechny členy své skupiny, ale i o uloveného Mamuta. Zde začíná příběh Far Cry Primal, Takkar se musí dostat ke svému kmeni, který si říká Wenja, sám a mezi tím si obstarat materiál pro výrobu zbraní a sumek, aby vůbec návrat přežil. Oko lovce, neboli jinak „wallhack“ můžete používat již od začátku hry.

FAR CRY PRIMAL VYJDE 23.2.2016 NA X1 A PS4, NA PC 1.3.2016
Předobjednat můžete „zde

Další video se zaměřuje na lov a sběr materiálu. Hlavním úkolem ve videu ale je nalézt a přinést léčivé rostliny Sayle, která utrpěla zranění, pravděpodobně při boji s kmenem Udamů nebo nějakým divokým zvířetem. Ve videu si můžete všimnout, že v jeskyních budou krapníky, které lze shodit na nepřátele.

Toto video zase ukazuje misi s názvem Vision of Beasts.

Dále přidávám jedno video pro zasmání od německého Ubisoftu.


O BackPa

Jsem fanoušek herní série Far Cry již od prvního dílu. Stále si stojím za tím, že nejlepší multiplayer má první díl! Jsem také vlastníkem a hlavním redaktorem tohoto webu. V případě nějakého dotazu mě můžete kontaktovat emailem na backpa@far-cry.cz

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *